Niloe Selection - nowe oblicze serii Niloe

Osprzęt, sterowanie i kontrola

 

Nowość w ofercie - Niloe Selection

Nowa seria Niloe Selection, czyli estetyczny oraz funkcjonalny osprzęt elektroinstalacyjny

Na rynku dostępnych jest wiele linii osprzętu elektroinstalacyjnego, dzięki czemu inwestorzy są w stanie wybrać model odpowiadający indywidualnym wymaganiom. Właśnie z myślą zapewnienia klientom pełnego zadowolenia powstała nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand. Mowa tutaj o serii Niloe Selection. Jakie funkcje oferują produkty ze wspomnianej serii?

Nowe oblicze serii Niloe

Niloe Selection - przykładowe mechanizmy

Seria Niloe Selection powstała w celu uzupełnienia dotychczasowej oferty osprzętu elektroinstalacyjnego Legrand. Wprowadzono nowy kształt ramki oraz przeciwodblaskowe wykończenie powierzchni. Dotychczasowa oferta kolorystyczna została rozbudowana. Seria dostępna jest w pięciu następujących kolorach: białym, perłowym, czarnym, srebrnym oraz stalowym. Osprzęt elektroinstalacyjny Niloe Selection o wspomnianej kolorystyce niewątpliwie pasować będzie do pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnym stylu.

Dzięki częściowej kompatybilności produktów serii Niloe z serią Niloe Selection możliwa jest wymiana ramek wcześniej zainstalowanych łączników i gniazd Niloe. Nawet tak pozornie nieznacząca zmiana pozwoli odświeżyć każde wnętrze. Cechą charakterystyczną tej serii jest subtelnie przełamana wewnętrznie krawędź ramki. Dzięki tej niewielkiej zmianie w wyglądzie produkty te zyskały na optycznej lekkości. Taki zabieg dodał im również oryginalności.

Zalety produktów nowej serii Niloe Selection

Niloe Selection - przykładowe mechanizmy

Na uwagę zasługują również rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym montaż jest bezpieczny i wygodny. Elementy przewodzące zabezpieczono przed bezpośrednim kontaktem podczas instalacji. Bezpieczny montaż zapewnia także wytrzymały uchwyt, który wykonany został z materiału nieprzewodzącego prądu. Dodatkowo w ofercie Legrand dostępne są również gniazda w wersji z przesłonami torów prądowych.

Gniazda produkowane są w dwóch wersjach: z zaciskami automatycznymi oraz śrubowymi. Obie te wersje zapewniają wygodny i solidny montaż. Seria Niloe Selection obejmuje także akcesoria pozwalające na uzyskanie stopnia ochrony IP44 zarówno w jedno-, jak i dwuklawiszowych łącznikach oraz gniazdach, występuje we wszystkich wydaniach kolorystycznych. Istnieje również możliwość montażu gniazd w ramkach wielokrotnych. Opcja ta jest coraz częściej wybierana w przypadku budownictwa wielorodzinnego. Dzięki specjalnym ząbkom pozycjonowanie mechanizmów w puszkach jest niezwykle łatwe. Tego typu ramki mogą być montowane zarówno w poziomie, jak i w pionie, a liczba elementów w ramkach może wynosić od 1 do 5. Wielokrotne ramki dostępne są we wszystkich oferowanych w tej serii kolorach.

Seria Niloe Selection – imponujące możliwości

Niloe Selection - przykładowe mechanizmy

Firma Legrand oferuje również inne nowoczesne rozwiązania. W omawianej serii są to między innymi gniazda zasilające 2xUSB typu „A” lub „C" oraz ładowarka indukcyjna wraz z USB typu „A”. Nowością w stosunku do zwykłej serii Niloe oraz serii Niloe Step jest gniazdo 2P+Z płaskie wraz z USB typu „C” umieszczone dyskretnie w rogu.

Różnorodność produktów z serii Niloe Selection daje gwarancję spełnienia wszystkich wymagań każdego użytkownika – zarówno tych obejmujących jedynie podstawowe funkcje w postaci łączników i gniazd, jak i nowoczesnych funkcji w postaci ładowarek USB typu "A" i„C" bądź indukcyjnych.

Seria Niloe Selection – dla Twojego domu i mieszkania

Niloe Selection to seria, która sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu. Niloe Selection to wysoka funkcjonalność, która idzie w parze z przemyślanym designem.

Zobacz
Pobierz

Artykuły i porady

Które mogą Cię zainteresować

System zarządzania energią EMS CX³
W dobie cyfrowej rewolucji, rozwijających się technologii IoT (Internet of Things) oraz wzrastającego znaczenia idei poprawy Efektywności Energetycznej w budynkach, której udziałem staje się także branża elektrotechniczna, lokalny pomiar w rozdzielnicy elektrycznej coraz częściej zostaje zastępowany zdalnym, zcentralizowanym oraz inteligentnym monitoringiem całej instalacji. Rosnące zainteresowanie Certyfikacją Zielonych Budynków...
Zobacz więcej
Wideodomofon Classe 300x13e - Smart
Wideofon CLASSE 300X13E to nowy aparat marki Bticino, wyposażony w Wi-Fi. Funkcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest możliwość połączenia wideodomofonu ze smartfonem. Dzięki temu każdy domownik w intuicyjny sposób może obsługiwać domofon ze swojego urządzenia mobilnego. Więcej informacji na temat tego rozwiązania znajdziesz poniżej.
Zobacz więcej

Produkty legrand

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się