Klinika Medico-Brain

Placówki Medyczne

Klinika Zdrowia i Rozwoju Osobistego Medico-Brain w Warszawie.

realizacja_zdjęcie

Medico-Brain jest ośrodkiem medyczno-terapeutycznym specjalizującym się w profesjonalnych badaniach i diagnostyce z dziedziny terapii chorób i zaburzeń neurologicznych, psychologicznych, psychiatrycznych i logopedycznych oraz rozwoju potencjału mózgu.

Za sprawą najwyższej staranności o estetykę i dobór wszystkich elementów w aranżacji pomieszczeń już sam wystrój wnętrza odpręża i daje poczucie komfortu i relaksu. Począwszy od sali recepcji poprzez gabinety i sale terapeutyczne w klinice zwraca uwagę zarówno estetyka jak i zastosowanie nietuzinkowych rozwiązań architektury wnętrz.

Osprzęt Sistena Life
Klasyczny wygląd oraz bogactwo wykończeń osprzętem Sistena Life pozwoliły projektantom na osiągnięcie odpowiedniego efektu, dzięki harmonijnie dobranym elementom. Rozwiązania techniczne Sistena Life doskonale komponują się w obiekcie z uwzględnieniem jego medycznego przeznaczenia.

Ciepłe barwy Sistena Life perfekcyjnie wpisują się w przytulne wnętrze kliniki. Włączniki w kolorze choco subtelnie podkreślają urok skórzanych mebli i drewnianych wykończeń. W innych pomieszczeniach aluminiowe ramki i klawisze nawiązują do nowoczesności kliniki. W pomieszczeniach, z których korzystają młodzi pacjenci zielone ramki uzupełniają kolorową stylizację.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Sistena Life

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się