Złota 44

Mieszkania

Złota 44, zaprojektowana przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda liczy 192 metry, 52 piętra i 287 unikalnych apartamentów. Z wnętrz rozpościerają się spektakularne widoki, a użytkownicy korzystają z licznych udogodnień, które tworzą nowy styl życia.

realizacja_zdjęcie

W panoramie Warszawy powstał obiekt, który wg zamysłu nowojorskiego autora ma odzwierciedlać tożsamość tego miasta i jego potencjał. Ma oddać uczucie wolności i afirmacji codziennego życia.

Za zasilanie odpowiedzialne są cztery transformatory Zucchini suche żywiczne SN/nn, dwie sztuki o mocach 1000kVA i dwie sztuki 1250kVA. Do prowadzenia i osłony wiązek przewodów zastosowano stalowe korytka siatkowe Cablofil.

Wnętrza apartamentów zaprojektował Jonathan Clarke, dyrektor architektury wnętrz w pracowni Woods Bagot, którego poprzednie prace przyniosły mu globalne uznanie.

W dużych przestrzeniach istniała konieczność zainstalowania gniazdek elektrycznych w podłodze bez podłączania kłopotliwych i nieestetycznych przedłużaczy od najbliższej ściany. W zależności od wystroju zdecydowano się na minipuszki pop-up firmy Legrand w kolorze metalicznego brązu lub stali nierdzewnej, cztero- lub ośmiomodułowe.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Puszki i mini puszki podłogowe
Siatkowe trasy kablowe Cablofil
Transformatory suche żywiczne SN

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się