Kapelanka 42

Biura

Kapelanka 42 - Biurowiec w Krakowie z Certyfikatem LEED na poziomie Gold. Użytkownicy  w ekologicznym budynku mają do dyspozycji 30% więcej świeżego powietrza, dostęp do światła dziennego jest zagwarantowany dla 75% powierzchni.

realizacja_zdjęcie

Certyfikat LEED (Leadership In Energy & Environmental Design) klasyfikuje oddziaływanie budynku na środowisko naturalne na etapie projektowania, budowy i eksploatacji. Użytkownicy  w ekologicznym budynku mają do dyspozycji 30% więcej świeżego powietrza, dostęp do światła dziennego jest zagwarantowany dla 75% powierzchni.

Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom firmy Legrand dla biur stanowiska pracy spełniają wymagania światowych standardów.

Zasilanie  z  sieci elektrycznej zwykłej i dedykowanej z UPS oraz sieci LAN doprowadzone jest do poszczególnych pomieszczeń puszkami podłogowymi a następnie za pomocą bloków biurowych, bloków zasilającymi lub wbudowanymi w blaty mini puszkami pop-up o kolorystyce dostosowanej do otoczenia.

Wewnątrz tych rozwiązań zastosowano osprzęt systemu Mosaic ™ wytyczający  przez Legrand od 35 lat standardy w tej dziedzinie. Projektanci maja do dyspozycji w systemie Mosaic™ ponad 350 różnych mechanizmów począwszy od gniazdek 230V  do wyłączników różnicowoprądowych.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Bloki zasilające
Program Mosaic
Bloki biurowe
Puszki i mini puszki podłogowe
Mini puszki POP-UP

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się