Wideodomofon Smart Wi-Fi BTicino ‘connected’ Classe 100

Wideodomofony i domofony

 

Wideodomofon Smart Wi-Fi C100 X16E

Wideodomofon Smart Wi-Fi BTicino ‘connected’ Classe 100

Wideodomofon Smart Wi-Fi BTicino Classe 100 to nowa linia wideodomofonów i domofonów w nowoczesnym i eleganckim stylu, zaspokajająca potrzeby instalacyjne wszelkich systemów. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla domów jednorodzinnych, budynków oraz osiedli wielorodzinnych.

Wideodomofon Smart Wi-Fi cechuje estetyka łącząca subtelny, minimalistyczny kształt, lekkość z funkcjonalnością i trwałością. Kombinacja klawiszy mechanicznych i dotykowych to zdecydowanie wyższy komfort dla użytkownika. Wszystko to w połączeniu z atrakcyjną ceną decyduje o unikalności produktu.

Schemat Classe 100 produkty

 

Classe 100 produkty

 

AplikacjaWideodomofon z aplikacją na telefon, czyli funkcjonalność klasy premium w ekonomicznym rozwiązaniu

Nowością w ofercie jest wideodomofon Classe 100X16E. Ten model, dzięki zintegrowanej łączności Wi-Fi, pozwala bezpiecznie, szybko i wygodnie sterować różnymi funkcjami z poziomu smartfonu. Smartfon, po powiązaniu z Classe 100 Smart Wi-Fi, staje się „dodatkowym wirtualnym wideodomofonem”, za pomocą którego można odbierać połączenia, otwierać zamki czy podglądać obraz z kamer systemu.

Takie rozwiązanie to duża swoboda dla użytkownika. Połączenie wideodomofonowe może być odebrane z dowolnego miejsca w domu, np. z fotela, w trakcie oglądania filmu oraz podczas nieobecności w domu - w pracy, na zakupach czy nawet na wakacjach! Kiedy nie ma Cię w domu, możesz poprosić np. kuriera, żeby zostawił przesyłkę u sąsiada.

 

Wideodomofon Smart Wi-Fi BTicino umożliwia stały kontakt z domem - gdziekolwiek jesteśClasse 100 - kontakt z domem

Obsługa funkcji wideodomofonowych to jednak nie wszystko. Dzięki przekaźnikom zainstalowanym w systemie możesz zarządzać dodatkowymi funkcjami i sterować innymi urządzeniami. Twój Smart Home w zasięgu ręki! Wracasz samochodem do domu i nie możesz znaleźć pilota do bramy? Żaden problem! Po prostu otwórz ją, korzystając ze smartfona.

Podczas wakacji możesz nadal dbać o swój ogród. Wystarczy włączyć system podlewania, aby zapobiec skutkom suszy! A może chcesz, żeby Twój dom wyglądał tak, jakby mieszkańcy byli na miejscu? Wystarczy włączyć oświetlenie, aby stworzyć wrażenie, że dom nie jest pusty i zniechęcić ewentualnych „nieproszonych gości”. Co więcej, możesz włączyć na smartfonie podgląd z kamer zewnętrznych lub wewnętrznych podłączonych do systemu wideodomofonowego, aby zobaczyć, co dzieje się w otoczeniu posesji, aby jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo.

Wszystko to jest możliwe dzięki darmowej aplikacji na Twoim smartfonie, dostępnej dla systemu Android oraz iOS. Po jej zainstalowaniu utworzenie powiązania między smartfonem i wideodomofonem CLASSE 100X13E odbywa się w kilku prostych krokach. Wystarczy utworzyć konto użytkownika, zeskanować kod QR, który pojawi się na ekranie wideodomofonu w menu «USTAWIENIA», «KONFIGURACJA» i wybrać domową sieć Wi-Fi. Aplikacja automatycznie wyszuka Classe 100X16E, a następnie połączy się i odpowiednio skonfiguruje.

Połączenie z dedykowaną chmurą zapewnia bezpieczną i całkowicie automatyczną konfigurację w sieci domowej. Wideodomofon Smart Wi-Fi przekazuje do aplikacji całą konfigurację 2-przewodowego systemu wideodomofonowego (kamery, sterowanie zamkami i dodatkowymi funkcjami).

Wideodomofon Smart Wi-Fi BTicino to doskonałe rozwiązanie także dla modernizowanych instalacji.

Classe 100X16E jest nie tylko doskonałym produktem dla nowych instalacji, ale także najlepszym sposobem na odnowienie i podniesienie funkcjonalności instalacji domofonowej lub wideodomofonowej. W istniejących systemach 2-przewodowych BTicino można wymienić stary domofon lub wideodomofon na aparat Classe 100X16E, bez żadnych zmian w okablowaniu, gdyż łączność Wi-Fi daje pełną swobodę korzystania z systemu wideodomofonowego. Wymiana nie wymaga żadnych dodatkowych prac ze strony instalatora, a jednocześnie oznacza wyższe walory funkcjonalne dla użytkownika.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że system 2-przewodowy BTicino pozwala nawet zastąpić instalację dzwonkową z wykorzystaniem istniejącego okablowania!

Wideodomofon Classe 100 Smart Wi-Fi jest dostępny również w zestawie jednorodzinnym, który może być łatwo rozszerzony o dodatkowe aparaty i funkcje, jak również rozbudowany do systemu obsługującego dwa domy albo dom oraz na przykład gabinet lekarski lub inne pomieszczenia, w których prowadzona jest działalność usługowa.

Schemat instalacji 1Schemat instalacji 2

 

Zobacz
Pobierz

Artykuły i porady

Które mogą Cię zainteresować

System zarządzania energią EMS CX³
W dobie cyfrowej rewolucji, rozwijających się technologii IoT (Internet of Things) oraz wzrastającego znaczenia idei poprawy Efektywności Energetycznej w budynkach, której udziałem staje się także branża elektrotechniczna, lokalny pomiar w rozdzielnicy elektrycznej coraz częściej zostaje zastępowany zdalnym, zcentralizowanym oraz inteligentnym monitoringiem całej instalacji. Rosnące zainteresowanie Certyfikacją Zielonych Budynków...
Zobacz więcej
Wideodomofon Classe 300x13e - Smart
Wideofon CLASSE 300X13E to nowy aparat marki Bticino, wyposażony w Wi-Fi. Funkcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest możliwość połączenia wideodomofonu ze smartfonem. Dzięki temu każdy domownik w intuicyjny sposób może obsługiwać domofon ze swojego urządzenia mobilnego. Więcej informacji na temat tego rozwiązania znajdziesz poniżej.
Zobacz więcej

Produkty legrand

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się