Wypełnij poniższy formularz

Oświadczam, że zapoznałem/-łam się z treścią Regulaminu serwisu legrand.pl i wyrażam zgodę na związanie się jego postanowieniami.
Wyrażam zgodę na podejmowanie przez Legrand Polska sp. z o.o. wobec mojej osoby decyzji w oparciu o zautomatyzowane przetwarzanie - w tym profilowanie - moich danych osobowych w celu lepszego doboru usług i produktów Legrand Polska sp. z o.o., ogólnej optymalizacji produktów i procesów obsługi Legrand Polska sp. z o.o. oraz budowania wiedzy o Klientach Legrand Polska sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Legrand Polska sp. z o.o. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail). Zgoda dotyczy również przesyłania pocztą elektroniczną informacji handlowych dotyczących oferty spółki Legrand Polska sp. z o.o. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Legrand Polska sp. z o.o. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie numer telefonu – w postaci wiadomości SMS lub MMS. Zgoda dotyczy również przesyłania SMS-em lub MMS-em informacji handlowych dotyczących oferty spółki Legrand Polska sp. z o.o. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.
newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się