Centrum Handlowe Ferio Wawer

Sklepy i Centra Handlowe

Wnętrza zabytkowej fabryki Kazimierza Szpotańskiego z początku XX wieku zostały zaadaptowane na unikalną galerię handlową. Cały obiekt od strony elektrycznej jest obsługiwany przez produkty firmy Legrand.

realizacja_zdjęcie

Wnętrza zabytkowej fabryki Kazimierza Szpotańskiego z początku XX wieku zostały zaadaptowane na unikalną galerię handlową. Niepowtarzalne Centrum mieści w swoich wnętrzach działalność handlową znanych marek, usługi niezbędne lokalnej społeczności oraz inicjatywy kulturalne Wawerskiego Centrum Kultury. Lokalna społeczność i varsavianiści są dumni z udanej rewitalizacji fabrycznych wnętrz. Cały obiekt od strony elektrycznej jest obsługiwany przez produkty firmy Legrand, która ma duże doświadczenie projektowe w doborze optymalnych rozwiązań dla obiektów komercyjnych.

Zasilanie elektryczne zapewniają transformatory Zucchini 1250 kVA oraz stające się standardem w centrach handlowych ( ze względu na swoje zalety) szynoprzewody Zucchini. Skorzystano też z rozdzielnic prefabrykowanych typu XL³ 800, XL³ 400 i XL³ 160. Dla mniejszych powierzchni w centrum wystarczyły wytrzymałe i szczelne rozdzielnice izolacyjne RN 65. Poza tradycyjną aparaturą, która ma zabezpieczać przed porażeniem, przeciążeniami, przepięciami lub zwarciem w tym przypadku zastosowano analizatory sieci elektrycznej. Zadaniem analizatora jest poza pomiarami mocy, prądów, napięć i współczynnika mocy sygnalizowanie przekroczenia wybranych parametrów, co może świadczyć o zagrożeniach dla instalacji i odbiorników elektrycznych.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Analizatory sieci EMDX³
Liczniki energii EMDX³
Programatory czasowe
Styczniki SM300, SM400
Ograniczniki przepięć ON 300
Wyłączniki nadprądowe S 300, S 310 TX³
Wyłączniki różnicowoprądowe P 300 TX³
Wyłączniki i rozłączniki kompaktowe DPX³
Rozdzielnice hermetyczne RN65
Rozdzielnice XL³ do 4000 A
Transformatory i szynoprzewody

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się