Centrum logistyczno-magazynowe Panattoni Park Błonie

Przemysł

Deweloper powierzchni magazynowych.

realizacja_zdjęcie

Panattoni Europe to doświadczony deweloper powierzchni magazynowych, biurowych oraz przemysłowych. Pełni on rolę zarządcy w 32 swoich obiektach o łącznej powierzchni 1,5 mln m2 na terenie całej Polski. Specjalnością firmy jest wznoszenie obiektów typu build-to-suit, których projekt i budowa uwzględnia specyficzne potrzeby przyszłego najemcy. Obecnie w trakcie realizacji jest 6 obiektów dedykowanych dla firm takich jak Amazon czy też Castorama.

Panattoni Park Błonie usytuowany jest w odległości 28 km od centrum Warszawy. Po rozbudowie oferuje on 24 000 m2 powierzchni użytkowej. Obiekt cieszy się popularnością wśród małych i średnich przedsiębiorstw, w pełni zaspokajając różnorodne potrzeby technologiczne. Instalacja elektryczna obiektu została kompleksowo wyposażona w produkty Legrand.

Dostarczono transformatory energetyczne, aparaturę zabezpieczającą, sterowniczą oraz pomiarową. Z bogatej oferty Legrand wybrano również gniazda komputerowe RJ 45 w puszkach podłogowych. Wybór wyposażenia wysokiej jakości od jednego producenta przyczyni się w przyszłości do łatwiejszego, bardziej niezawodnego utrzymania obiektu, a także do zmniejszenia kosztów użytkowania.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Aparatura pomiarowa
Aparatura zabezpieczająca
Niloe
Puszki i mini puszki podłogowe
Wyłączniki i rozłączniki kompaktowe DPX³
Szynoprzewody Zucchini
Transformatory suche żywiczne SN

 

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się