Ośrodek Dolina Słońca

Placówki Medyczne

Ośrodek terapeutyczno-rehabilitacyjny „Dolina Słońca” w Radwanowicach.

realizacja_zdjęcie

We wrześniu 2008 r. Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” rozpoczęła budowę ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w Radwanowicach. Podopieczni zaproponowali, aby ośrodek ten nosił nazwę „Dolina Słońca”.

Jest to kompleks budynków, w którym znajdą się m.in.: warsztaty plastyczne, tkackie, stolarskie, kulinarne oraz sala gimnastyczna, teatralna i doświadczania świata. Środki finansowe na budowę ośrodka pochodziły w ogromnej mierze z wpłat 1% podatku dochodowego. W tej chwili trwa wyposażanie ośrodka.

W instalacjach elektrycznych „Doliny Słońca” zastosowano niezawodne aparaty modułowe Legrand serii 300 w estetycznych i solidnych rozdzielnicach Ekinoxe, Nedbox, prefabrykowanych XL³ 160 i XL³ 400.

W pomieszczeniach użytkownicy korzystają z łączników i gniazd elektrycznych Legrand linii Valena, białych o prostej i czystej formie. Osoby niepełnosprawne intelektualnie korzystając z profesjonalnej pomocy w nowoczesnym ośrodku rozwijają swoje umiejętności, ich praca daje im satysfakcję oraz silne poczucie, że są komuś potrzebni.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Aparatura modułowa i pomiarowa
Valena
Rozdzielnice modułowe wnękowe
Rozdzielnice XL³ do 4000 A

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się