Apartamenty przy plaży w Sopocie

Mieszkania

Apartamentowce wybudowane przez dewelopera NDI w willowej dzielnicy Jelitkowo są zarówno opłacalną lokatą kapitału jak i atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

realizacja_zdjęcie

Apartamenty znajdują się w niewysokich dwupiętrowych budynkach z zielonymi tarasami lub balkonami. O atrakcyjności Apartamentów poza 4-gwiadkowym standardem decyduje także ich położenie. Osiedle otoczone lasem jest oddalone 500 m od plaży i jedyne 15 min od słynnego Hipodromu. Z Jelitkowa jest blisko do centrum Trójmiasta i Gdańskiej Starówki. Każdy apartament wyposażony jest w wideodomofon chroniący prywatność i zapewniający bezpieczeństwo.

Osprzęt NILOE zainstalowany w części wspólnej budynków i w apartamentach dzięki ponadczasowej i „lekkiej” formie będzie harmonizował z indywidualnym wystrojem każdego wnętrza. Dzięki aplikacji „wirtualny spacer” dostępnej na stronie http://www.apartamentyprzyplazy.pl/ można obejrzeć poszczególne apartamenty z gniazdami i łącznikami Niloe oraz faktyczne otoczenie osiedla łącznie z widokiem na plażę.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Niloe
Wideodomofony i domofony

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się