Hotel Santana

Hotele

Santana, Białystok - kompleks hotelowo-bankietowy z automatyką budynkową Celiane.

realizacja_zdjęcie

Po ostatniej rozbudowie do dyspozycji gości oddano pięć luksusowych sal bankietowych, mogących pomieścić ok. 800 osób, komfortowy hotel na 45 osób i sale konferencyjno-szkoleniowe o powierzchniach od 20 do 300m².

W przedstawionej na zdjęciach sali „pałacowej” widzimy liczne rodzaje świateł dekoracyjnych: żyrandole, kinkiety, itd. Załączając jedno oświetlenie lub kilka możemy wpływać na wystrój sali. Korzystanie z tradycyjnych łączników dla tak licznych świateł podczas balu lub spotkania jest trudne gdy chcemy szybko uzyskać pożądany efekt świetlny. Zadanie to ułatwia automatyka budynkowa Celiane. Dotknięcie jednego klawisza scenariusza i wybór scenariusza załącza uprzednio zaprogramowaną grupę świateł np. tylko żyrandoli i świateł punktowych.

Pracownik korzystając z multimedialnego panelu dotykowego zarządza oświetleniem sali bankietowej, holu głównego i na zewnątrz obiektu. Na ekranie widać które światła są załączone, można je włączyć lub wyłączyć. Użytkownicy automatyki budynkowej Celiane w kompleksie hotelowo - bankietowym „Santana” są zadowoleni z prostoty obsługi tego systemu i elegancji rozwiązań.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Aparatura modułowa i pomiarowa
Automatyka domowa My Home
Celiane
Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Wyłączniki i rozłączniki kompaktowe DPX³
Rozdzielnice, obudowy i szafy
Rozdzielnice XL³ do 4000 A

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się