Nowy Świat 2.0

Biura

Nowy Świat 2.0 to sześciokondygnacyjny, przeszklony budynek biurowy klasy A, oddany do użytku w 2015 roku. Projekt autorstwa A. M. Chołdzyńskiego charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i ekologicznymi oraz unikalnym kształtem.

realizacja_zdjęcie

Nowy Świat 2.0 to 4 178 m kw. powierzchni biurowej i prawie 2 000 m kw. powierzchni handlowej, która od marca 2017 jest w pełni wynajęta.

Biurowiec ubiega się o certyfikację LEED (końcowy etap procesu). Bardzo dogodna lokalizacja przy ul. Nowy Świat w Warszawie, bliskość komunikacji publicznej, dostęp do kluczowych instytucji finansowych i administracyjnych w Warszawie, czynią Nowy Świat 2.0 jeszcze bardziej atrakcyjnym i konkurencyjnym na rynku nieruchomości biurowych.

Odpowiedzialność za zasilanie nowoczesnego obiektu spoczywa na produktach Legrand, zastosowano dwa transformatory 800kVA, szynoprzewody średniej mocy 630 i 400A ze skrzynkami odpływowymi. Samoczynne przełączanie zasilania zrealizowano na wyłącznikach mocy DMX 2500A.

W rozdzielnicach zastosowano aparaty zabezpieczające DPX od 630 A do 160A oraz aparaturę modułową. Zużycie energii i kontrolę parametrów sieci elektrycznej powierzono analizatorom sieci z użyciem przekładników od 1500/5A do 100/5A. Odczyty tych wartości odbywają się zdalnie na ekranie PC dzięki modułom komunikacyjnym RS 485.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Aparatura pomiarowa
Analizatory sieci EMDX³
Aparatura sterownicza
Aparatura zabezpieczająca
Układy przełączania źródeł zasilania
Wyłączniki i rozłączniki kompaktowe DPX³
Wyłączniki i rozłączniki DMX³ od 1000 do 6300A
Transformatory i szynoprzewody

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się