Realizacje

Koga

Biura

KOGA to nowoczesny biurowiec na terenie Portu Północnego w Gdańsku. Wielofunkcyjny obiekt stanowi zaplecze administracyjne dla otaczających terenów inwestycyjnych, dlatego wykorzystano w nim produkty Legrand.

koga

Na terenie biurowca Koga mieszczą się biura, sale konferencyjne, kantyna, przedszkole i żłobek. Jest to nowoczesne i wszechstronne centrum administracyjno-biurowe do obsługi inwestycji Portu Północnego. Atutem obiektu jest bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A1, dróg ekspresowych S6, S7 oraz obwodnicy Trójmiasta.

test

Nieprzerwaną pracę biur na każdej kondygnacji niezależnie, gwarantują UPS-y Legrand, 6 sztuk Keor T o mocach 30kVA. Dodatkowo systemy bezpieczeństwa i ochrony budynku maja zasilanie bezprzerwowe, realizowane przez dwa UPS-y Daker o mocach 1kVA.

Zasilanie elektryczne poszczególnych kondygnacji zrealizowano nowocześniejszą alternatywą dla kabli, szynoprzewodami MR 250 i MR 800.

Instalację szynoprzewodów uzupełniono skrzynkami odpływowymi i barierami ogniowymi. Zabezpieczeniem głównym są wyłączniki mocy DPX1600A.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Wyłączniki i rozłączniki kompaktowe DPX³
System zasilania gwarantowanego UPS
Daker DK
Średniej mocy: MR (do 1000A)

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się