Business Garden Warszawa

Biura

Business Garden Warszawa to siedem budynków o niebanalnej architekturze w zielonym otoczeniu ogrodu. Ponad 90 000 m² nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej z certyfikatem LEED Platinum. 

realizacja_zdjęcie

Celem LEED jest promowanie kompleksowego podejścia do zachowania równowagi ekologicznej  w otoczeniu powstającego obiektu. Analizowane są wymagania dotyczące m.in. lokalizacji, zarządzania wodą, wykorzystania energii, zastosowanych materiałów, gospodarowania odpadami czy innowacyjności projektowej. 60% powierzchni  terenów  Business Garden  łącznie z dachami 7 piętrowych biurowców zajmują tereny zielone. Sercem kompleksu jest wewnętrzny ogród dostępny dla mieszkańców miasta i pracowników biur. Oczka wodne, zadbane łąki, strefy piesze z miejscami do siedzenia z dostępem do Wi-Fi sprzyjają wypoczynkowi. Dogodna lokalizacja przy głównej arterii komunikacyjnej Warszawy, funkcjonalne biura w ekologicznym otoczeniu sprzyjają kreatywnej i efektywnej pracy.

Zasilanie kompleksu Business Garden zrealizowano za pomocą nowoczesnych szynoprzewodów Zucchini: SCP1000A do SCP2000A oraz MR 400A do MR 800A z kasetami odpływowymi. Wszystkie te wyroby zostały przebadane pod kątem minimalnego wpływu na środowisko, czego świadectwem jest dokumentacja  EcoPasport (Product  Environmental Profile). Kontrolę dostępu obsługuje cyfrowy  system wideodomofonowy Bticino  z  monitoringiem  ochrony i nadzoru w recepcjach.  W realizacji zastosowano osprzęt (łączniki i gniazda elektryczne) z linii wzorniczej Valena Life, charakteryzującej się  wzornictwem eleganckiej klasyki.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: 

Valena Life
Wideodomofony
Dużej mocy: SCP (do 5000A)
Średniej mocy: MR (do 1000A)

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się