Projektuj z nami

Wideodomofony i domofony - materiały

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi wideodomofonów i domofonów Bticino, optymalnego rozwiązania dla nowej lub modernizowanej instalacji, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych osiedlach mieszkaniowych. Ogromną zaletą systemu jest prostota i łatwość wykonania instalacji, dzięki wykorzystaniu zaledwie dwóch niespolaryzowanych przewodów w każdym jej fragmencie. Zaletą systemu jest również jego elastyczność, możliwość zwiększenia jego funkcjonalności, czy rozbudowy w przyszłości oraz bogaty wybór innowacyjnych paneli zewnętrznych i aparatów wewnętrznych.

Strefa elementów i produktów

Strefa elementów i produktów to gotowe rysunki i opisy poszczególnych produktów Legrand do wykorzystania w projektach. W strefie znajdują się rozwiązania w pełni edytowalne w formatach dwg i doc pozwalające w szybki sposób na stworzenie schematów, widoków poszczególnych elementów i zestawów oraz na wykonanie opisów parametrów technicznych wybranych urządzeń na rysunkach. Ponadto strefa zawiera gotowe opisy do umieszczenia w części tekstowej dokumentacji.

Poradniki techniczne

Tutaj znajdziesz fachową wiedzę techniczną dotyczącą produktów zawartą w poradnikach przygotowanych przez ekspertów Legrand. Poradniki techniczne umożliwiają dokonanie prawidłowego wyboru poszczególnych urządzeń czy całych systemów, zawierają ponadto praktyczne przykłady obliczeniowe pozwalające przeanalizować dobór poszczególnych elementów.

Przewody szynowe - materiały

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi szynoprzewodów produkcji Legrand. Materiały dotyczą przewodów szynowych w następującym typoszeregu prądów znamionowych: do 25 A do 6300 A.
Wszystkie produkty są zgodne z obowiązującym prawem Unii Europejskiej w tym 2014/35/UE DYREKTYWĄ NISKONAPIĘCIOWA LVD oraz normą PN-EN 61439-6 Rozdzielnice i sterownice niskonapięciowe -- Część 6: Systemy przewodów szynowych.

Strefa gotowych rozwiązań

Strefa gotowych rozwiązań zawiera przykłady wybranych przez nas projektów, w celu przybliżenia całej gamy produktów i rozwiązań technicznych jakie możemy zastosować w poszczególnych grupach obiektów od prostych budynków mieszkalnych do złożonych obiektów przemysłowych.

Transformatory suche żywiczne GREEN T.HE - materiały

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi transformatorów suchych żywicznych GREEN T.HE produkcji Legrand. Produkty są zgodne z Etapem 2 dyrektywy EU 548/2014 (tak zwana dyrektywa w sprawie Ekoprojektu), który obowiązuje od 1 lipca 2021 roku. . Wprowadzenie „Etapu 1” dyrektywy w 2015 roku i „Etapu 2” w 2021 ma na celu poprawę efektywności energetycznej transformatorów i optymalizację, gdzie jednym z podstawowych kryteriów jest minimalizacji strat mocy.

Strefa doboru

Strefa zawiera zaawansowane lecz przyjazne dla użytkowników narzędzia projektowe umożliwiające wykonywanie rysunków na platformie CAD (LegrandCAD), programy kalkulacyjne umożliwiające dokonanie obliczeń parametrów technicznych i dobór wszystkich elementów instalacji (XL Pro Calcul) jak również programy konfiguracyjne pozwalające na dobór rozdzielnic (XL Pro) i inne. Dla prostych oraz szybkich obliczeń przygotowane zostały również arkusze kalkulacyjne, które można wkleić do dokumentacji projektowej.

REALIZACJE LEGRAND

REALIZACJE LEGRAND

Więcej
newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się