Projektuj z nami

Strefa elementów i produktów

Strefa elementów i produktów to gotowe rysunki i opisy poszczególnych produktów Legrand do wykorzystania w projektach. W strefie znajdują się rozwiązania w pełni edytowalne w formatach dwg i doc pozwalające w szybki sposób na stworzenie schematów, widoków poszczególnych elementów i zestawów oraz na wykonanie opisów parametrów technicznych wybranych urządzeń na rysunkach. Ponadto strefa zawiera gotowe opisy do umieszczenia w części tekstowej dokumentacji.

Strefa doboru

Strefa zawiera zaawansowane lecz przyjazne dla użytkowników narzędzia projektowe umożliwiające wykonywanie rysunków na platformie CAD (LegrandCAD), programy kalkulacyjne umożliwiające dokonanie obliczeń parametrów technicznych i dobór wszystkich elementów instalacji (XL Pro Calcul) jak również programy konfiguracyjne pozwalające na dobór rozdzielnic (XL Pro) i inne. Dla prostych oraz szybkich obliczeń przygotowane zostały również arkusze kalkulacyjne, które można wkleić do dokumentacji projektowej.

Strefa gotowych rozwiązań

Strefa gotowych rozwiązań zawiera przykłady wybranych przez nas projektów, w celu przybliżenia całej gamy produktów i rozwiązań technicznych jakie możemy zastosować w poszczególnych grupach obiektów od prostych budynków mieszkalnych do złożonych obiektów przemysłowych.

Poradniki techniczne

Tutaj znajdziesz fachową wiedzę techniczną dotyczącą produktów zawartą w poradnikach przygotowanych przez ekspertów Legrand. Poradniki techniczne umożliwiają dokonanie prawidłowego wyboru poszczególnych urządzeń czy całych systemów, zawierają ponadto praktyczne przykłady obliczeniowe pozwalające przeanalizować dobór poszczególnych elementów.

REALIZACJE LEGRAND

REALIZACJE LEGRAND

Więcej
newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się