Brak zdjęcia

Charakterystyka ogólna

Kaseta LCS³ o bardzo dużej gęstości
- wielomodowy MPO
- 12 LC OS2

Parametry produktu

- 12-włóknowe kasety Ultra High Density.
- Wpinany bezpośrednio do szuflad światłowodowych kat. Nr 032150/51/52/53.
- Kasety wsuwają się do górnej części obudowy.
- Kasety można wyjmować z przodu iz tyłu.
- Wysokowydajne kasety MPO.
- Niska tłumienność <0,35 dB.
- Polaryzacja A/C.
- Kaseta jednomodowa OS2 (9/125 μm).
- Do instalacji jednomodowej 9/125 μm, typ OS2.
- Kaseta MPO (kompatybilna z MTP).
- 12 włókien OS2 LC, polaryzacja A/C.

Pliki do pobrania

*Podane ceny są cenami katalogowymi producenta dla klientów biznesowych w Polsce. Nie stanowią podstawy do utrzymywania ceny odsprzedaży.
newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się