Aktualności

legrand
Ogłoszenie planu połączenia spółek Legrand & Ensto Building Systems

Połączenie spółki Legrand Polska sp. z o.o. (jako Spółki Przejmującej) ze spółką Ensto Building Systems sp. z o.o. (jako Spółką Przejmowaną).

Szafy Linkeo DC oraz LAN
Szafy Linkeo DC oraz LAN

Ostatnie lata to okres dynamicznej migracji wielu usług i aktywności do sieci. Dodatkowo duzi gracze jak Google i Microsoft wybrali Polskę jako główny hub informatyczny w tej części Europy. Dla sektora LAN i Data Center oznacza to okres prosperity przez najbliższe lata.

Dostrzegając trend rozwijamy ofertę w kierunku tego typu rozwiązań, a od 17 listopada wprowadziliśmy na rynek dwie rodziny szaf teleinformatycznych marki Linkeo.

System MyHOME przechodzi ewolucję
System MyHOME przechodzi ewolucję

Od listopada będzie dostępna możliwość sterowania systemem automatyki domowej MyHome w prosty sposób, za pomocą aplikacji Home + Control. Wystarczy, dokonać aktualizacji firmware serwera MyHOME.

Nowe funkcje i nowy interfejs!
Dzięki aplikacji  Home + Control możliwe będzie:

  • Tworzenie  scenariuszy dostosowanych do Twoich potrzeb.
  • Planowanie harmonogramu  tygodniowego,  zdarzeń w oparciu o ustalony dzień tygodnia, porę dnia lub wschód/zachód słońca.
  • Otrzymywanie powiadomień, jeśli:
    • urządzenie zakończy pracę (tak jak w przypadku zakończenia cyklu prania pralki);
    • poziom zużycia energii przekroczy określoną wartość;
    • pozostawiono włączone oświetlenie lub podniesiono rolety.

Zapraszamy do korzystania z nowej aplikacji Home + Control, aby zarządzać swoim domem.

Rozdzielnice metalowe serii XL³ S 160
Rozdzielnice metalowe serii XL³ S 160

Seria obudów Legrand o nazwie XL3 S to kompletny i zoptymalizowany system przeznaczony do budowy certyfikowanych rozdzielnic, zgodnych z normą IEC 61349-1 i -2. Gama rozdzielnic XL3 S składa się z 3 serii podzielonych ze względu na maksymalny prąd znamionowy aparatu głównego tj.: XL3 S 160, XL3 S 630 oraz XL3 S 4000.

 ZMIANA CEN BAZOWYCH
ZMIANA CEN BAZOWYCH

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 5 lipca 2021 roku.

WIDEODOMOFON SMART WI-FI C100 X16E
WIDEODOMOFON SMART WI-FI C100 X16E

NOWA linia aparatów wewnętrznych CLASSE 100 to gama wideodomofonów i domofonów w nowoczesnym i eleganckim designie, zaspokajająca potrzeby instalacyjne wszelkich systemów.

Premiera Niloe Selection
Premiera Niloe Selection

Na rynku dostępnych jest wiele linii osprzętu elektroinstalacyjnego, dzięki czemu inwestorzy są w stanie wybrać model odpowiadający indywidualnym wymaganiom. Właśnie z myślą zapewnienia klientom pełnego zadowolenia powstała nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand. Mowa tutaj o serii Niloe Selection.

Transformatory Green T.HE
Transformatory Green T.HE

Wchodzący w życie w 2021 roku drugi etap rozporządzenia Komisji Europejskiej w sprawie ekoprojektu, jeszcze bardziej podnosi wymogi w zakresie zużycia energii lub efektywności energetycznej.
Od 1 lipca 2021 r. (etap 2), rozporządzenie 548/2014 (zaktualizowane rozporządzeniem 2019/1783) nakłada obowiązek produkcji transformatorów ze stratami stanu jałowego zmniejszonymi o 10% w stosunku do wymagań dotychczasowych.
Transformatory Green T.HE są w pełni zgodne z nowymi wymogami rozporządzenia 548/2014 i zapewniają znaczne zmniejszenie zużycia energii dzięki czemu możliwa jest znaczna redukcja kosztów oraz ograniczenie emisji CO₂ do atmosfery.

Zmiana cen bazowych
Zmiana cen bazowych

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 28 września 2020 roku.

Zmiana cen bazowych
Zmiana cen bazowych

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 18 maja 2020 roku.

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się