Aktualności

Rozdzielnice metalowe serii XL³ S 160
Rozdzielnice metalowe serii XL³ S 160

Seria obudów Legrand o nazwie XL3 S to kompletny i zoptymalizowany system przeznaczony do budowy certyfikowanych rozdzielnic, zgodnych z normą IEC 61349-1 i -2. Gama rozdzielnic XL3 S składa się z 3 serii podzielonych ze względu na maksymalny prąd znamionowy aparatu głównego tj.: XL3 S 160, XL3 S 630 oraz XL3 S 4000.

 ZMIANA CEN BAZOWYCH
ZMIANA CEN BAZOWYCH

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 5 lipca 2021 roku.

WIDEODOMOFON SMART WI-FI C100 X16E
WIDEODOMOFON SMART WI-FI C100 X16E

NOWA linia aparatów wewnętrznych CLASSE 100 to gama wideodomofonów i domofonów w nowoczesnym i eleganckim designie, zaspokajająca potrzeby instalacyjne wszelkich systemów.

Premiera Niloe Selection
Premiera Niloe Selection

Na rynku dostępnych jest wiele linii osprzętu elektroinstalacyjnego, dzięki czemu inwestorzy są w stanie wybrać model odpowiadający indywidualnym wymaganiom. Właśnie z myślą zapewnienia klientom pełnego zadowolenia powstała nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand. Mowa tutaj o serii Niloe Selection.

Transformatory Green T.HE
Transformatory Green T.HE

Wchodzący w życie w 2021 roku drugi etap rozporządzenia Komisji Europejskiej w sprawie ekoprojektu, jeszcze bardziej podnosi wymogi w zakresie zużycia energii lub efektywności energetycznej.
Od 1 lipca 2021 r. (etap 2), rozporządzenie 548/2014 (zaktualizowane rozporządzeniem 2019/1783) nakłada obowiązek produkcji transformatorów ze stratami stanu jałowego zmniejszonymi o 10% w stosunku do wymagań dotychczasowych.
Transformatory Green T.HE są w pełni zgodne z nowymi wymogami rozporządzenia 548/2014 i zapewniają znaczne zmniejszenie zużycia energii dzięki czemu możliwa jest znaczna redukcja kosztów oraz ograniczenie emisji CO₂ do atmosfery.

Zmiana cen bazowych
Zmiana cen bazowych

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 28 września 2020 roku.

Zmiana cen bazowych
Zmiana cen bazowych

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 18 maja 2020 roku.

Legrand Data Center Solutions
Legrand Data Center Solutions

Legrand Data Center Solutions oferuje zrównoważone rozwiązania dla centrów danych. Kluczowe pojęcia modułowości, elastyczności i efektywności energetycznej zostały wdrożone w całej obszernej ofercie produktów. Dzięki temu klienci zawsze mogą korzystać z najnowszych technologii centrów danych: rozwiązań modułowych, które są w pełni dostosowane do indywidualnych i ciągle zmieniających się potrzeb infrastruktury centrum danych.

Covid-19 Komunikat
Covid-19 Komunikat

Dbamy o bezpieczeństwo pracowników, klientów i partnerów

Zmiana cen bazowych
Zmiana cen bazowych

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 16 marca 2020 roku.

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się