Aktualności

Szafy Linkeo DC oraz LAN
Szafy Linkeo DC oraz LAN

Ostatnie lata to okres dynamicznej migracji wielu usług i aktywności do sieci. Dodatkowo duzi gracze jak Google i Microsoft wybrali Polskę jako główny hub informatyczny w tej części Europy. Dla sektora LAN i Data Center oznacza to okres prosperity przez najbliższe lata.

Dostrzegając trend rozwijamy ofertę w kierunku tego typu rozwiązań, a od 17 listopada wprowadziliśmy na rynek dwie rodziny szaf teleinformatycznych marki Linkeo.

System MyHOME przechodzi ewolucję
System MyHOME przechodzi ewolucję

Od listopada będzie dostępna możliwość sterowania systemem automatyki domowej MyHome w prosty sposób, za pomocą aplikacji Home + Control. Wystarczy, dokonać aktualizacji firmware serwera MyHOME.

Nowe funkcje i nowy interfejs!
Dzięki aplikacji  Home + Control możliwe będzie:

  • Tworzenie  scenariuszy dostosowanych do Twoich potrzeb.
  • Planowanie harmonogramu  tygodniowego,  zdarzeń w oparciu o ustalony dzień tygodnia, porę dnia lub wschód/zachód słońca.
  • Otrzymywanie powiadomień, jeśli:
    • urządzenie zakończy pracę (tak jak w przypadku zakończenia cyklu prania pralki);
    • poziom zużycia energii przekroczy określoną wartość;
    • pozostawiono włączone oświetlenie lub podniesiono rolety.

Zapraszamy do korzystania z nowej aplikacji Home + Control, aby zarządzać swoim domem.

Rozdzielnice metalowe serii XL³ S 160
Rozdzielnice metalowe serii XL³ S 160

Seria obudów Legrand o nazwie XL3 S to kompletny i zoptymalizowany system przeznaczony do budowy certyfikowanych rozdzielnic, zgodnych z normą IEC 61349-1 i -2. Gama rozdzielnic XL3 S składa się z 3 serii podzielonych ze względu na maksymalny prąd znamionowy aparatu głównego tj.: XL3 S 160, XL3 S 630 oraz XL3 S 4000.

 ZMIANA CEN BAZOWYCH
ZMIANA CEN BAZOWYCH

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 5 lipca 2021 roku.

WIDEODOMOFON SMART WI-FI C100 X16E
WIDEODOMOFON SMART WI-FI C100 X16E

NOWA linia aparatów wewnętrznych CLASSE 100 to gama wideodomofonów i domofonów w nowoczesnym i eleganckim designie, zaspokajająca potrzeby instalacyjne wszelkich systemów.

Premiera Niloe Selection
Premiera Niloe Selection

Na rynku dostępnych jest wiele linii osprzętu elektroinstalacyjnego, dzięki czemu inwestorzy są w stanie wybrać model odpowiadający indywidualnym wymaganiom. Właśnie z myślą zapewnienia klientom pełnego zadowolenia powstała nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand. Mowa tutaj o serii Niloe Selection.

Transformatory Green T.HE
Transformatory Green T.HE

Wchodzący w życie w 2021 roku drugi etap rozporządzenia Komisji Europejskiej w sprawie ekoprojektu, jeszcze bardziej podnosi wymogi w zakresie zużycia energii lub efektywności energetycznej.
Od 1 lipca 2021 r. (etap 2), rozporządzenie 548/2014 (zaktualizowane rozporządzeniem 2019/1783) nakłada obowiązek produkcji transformatorów ze stratami stanu jałowego zmniejszonymi o 10% w stosunku do wymagań dotychczasowych.
Transformatory Green T.HE są w pełni zgodne z nowymi wymogami rozporządzenia 548/2014 i zapewniają znaczne zmniejszenie zużycia energii dzięki czemu możliwa jest znaczna redukcja kosztów oraz ograniczenie emisji CO₂ do atmosfery.

Zmiana cen bazowych
Zmiana cen bazowych

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 28 września 2020 roku.

Zmiana cen bazowych
Zmiana cen bazowych

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 18 maja 2020 roku.

Legrand Data Center Solutions
Legrand Data Center Solutions

Legrand Data Center Solutions oferuje zrównoważone rozwiązania dla centrów danych. Kluczowe pojęcia modułowości, elastyczności i efektywności energetycznej zostały wdrożone w całej obszernej ofercie produktów. Dzięki temu klienci zawsze mogą korzystać z najnowszych technologii centrów danych: rozwiązań modułowych, które są w pełni dostosowane do indywidualnych i ciągle zmieniających się potrzeb infrastruktury centrum danych.

newsletter

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i aktualnościach? Zarejestruj się!
Zapisz się