Jesteś tutaj

Szczególnie interesujące

Realizacje Legrand Polska

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki - tutaj zastosowano produkty Legrand
Wielofunkcyjność i modularność Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki umożliwia organizowanie nawet najśmielszych wydarzeń kulturalnych oraz dużych konferencji, kongresów i targów
Biuro Polskiej Akcji Humanitarnej w Warszawie - tutaj zastosowano produkty Legrand

Polska Akcja Humanitarna działa jako organizacja pozarządowa od 1994 roku. Misją organizacji, powstałej z inicjatywy Janiny Ochojskiej, jest pomoc osobom poszkodowanym w konfliktach zbrojnych i katastrofach naturalnych.

Centralny odcinek II linii metra - tu zastosowano produkty Legrand

Metro zmienia Warszawę, metro łączy Warszawę.

Centralny odcinek II linii metra o długości ponad 6 km łączy lewo- i prawobrzeżną Warszawę. Składa się z 7 stacji, zlokalizowanych wzdłuż ul. Prostej, Świętokrzyskiej, Sokolej i Targowej. Przebiega od Ronda Daszyńskiego do Dworca Wileńskiego. Wejścia do stacji wyróżniają się charakterystycznymi, szklanymi daszkami w kształcie litery „M”. Każda stacja posiada swój dominujący kolor wystroju, który współgra z kolorem zadaszeń nad jej wejściami.

Siedziba Narodowej Orkiestry Polskiego Radia - tu zastosowano produkty Legrand

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia koncertuje w nowej siedzibie.

Nowa siedziba Narodowej Orkiestry Polskiego Radia powstała na poprzemysłowych terenach w centrum Katowic. Obiekt spotkania melomanów i muzyków, urzekający brunatno-czerwoną elewacją swoim wyglądem idealnie wpisuje się w tradycje śląskiej architektury. Wnętrze i infrastruktura budynku filharmonii podporządkowana jest akustyce i atmosferze miejsca. Instalacje które mogą zakłócić odbiór muzyki zastały umieszczone w 80 zewnętrznych ceglanych kominach.

Kopalnia Soli w Wieliczce - tu zastosowano produkty Legrand

„Zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce stanowi jedyny obiekt górniczy na świecie, czynny bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej. Jej oryginalne wyrobiska (chodniki, pochylnie, komory eksploatacyjne, jeziora, szyby) o łącznej długości ok. 300km usytuowane na 9 poziomach sięgających do głębokości 327m, ilustrują wszystkie etapy rozwoju techniki górniczej w poszczególnych etapach historycznych”. Jest to fragment uzasadnienia wpisu Kopalni Soli „Wieliczka” na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO w 1978 roku.

Muzeum Powstania Warszawskiego - tu zastosowano produkty Legrand

Muzeum Powstania Warszawskiego, Warszawa.

Muzeum Powstania Warszawskiego to instytucja kultury otwarta w sześćdziesiątą rocznicę wybuchu Powstania. Siedziba mieści się w budynku dawnej elektrowni tramwajowej, który jest przykładem nielicznie zachowanej architektury przemysłowej początku XX wieku. Muzeum jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc Warszawy. To połączenie historii z nowoczesnością.

Hala Stulecia we Wrocławiu - tu zastosowano produkty Legrand

Stulecie Hali Stulecia we Wrocławiu.

Hala Stulecia we Wrocławiu - "perełka XX wiecznego modernizmu" - została umieszczona na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO jako wyjątkowe dzieło architektoniczne i konstrukcyjne (z największą kopułą żelbetową na świecie). Od momentu powstania w 1913 roku służyła jako prestiżowe miejsce wystaw, konferencji, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Inwestor zlecając rewitalizację obiektu szczególny nacisk położył na niezawodne i elastyczne zasilanie w energię elektryczną potrzebne dla różnorodnego przeznaczenia Hali.

Kampus Uniwersytecki na Powiślu w Warszawie - tu zastosowano produkty Legrand

Kampus Uniwersytecki na Powiślu w Warszawie.

Kampus Uniwersytecki na Powiślu w Warszawie to nowa siedziba wydziałów lingwistycznych przy ul. Dobrej 55, zaprojektowana przez autorską Pracownię Architektury Kuryłowicz & Associates i oddana do użytku w październiku 2012 roku.

Stacja Polskiej Akademii Nauk w Antarktyce Arctowski - tu zastosowano produkty Legrand

Stacja Polskiej Akademii Nauk w Antarktyce na wyspie Króla Jerzego.

Całoroczna polarna stacja Zakładu Biologii Antarktyki PAN jest odległa od Polski o 14 tys. km. Polscy naukowcy prowadzą badania i monitoring z następujących dziedzin: oceanografii, geologii, glacjologii, meteorologii, sejsmologii, a przede wszystkim biologii i ekologii. Ze względu na walory przyrodnicze tego miejsca placówkę odwiedza rocznie ponad 3000 turystów.

Cyfrowa Biblioteka Narodowa POLONA - tu zastosowano produkty Legrand

Cyfrowa Biblioteka Narodowa.

Docelowo w Cyfrowej Bibliotece Narodowej POLONA przechowywane będą zdigitalizowane zbiory wszystkich polskich bibliotek. Od momentu wynalezienia druku w Polsce wydrukowano 1 mln 100 tysięcy tytułów, do końca 2012 roku w zbiorach cyfrowych POLONY będzie dostępne ok. 30% tych zbiorów. Cyfrowe wersje papierowych dzieł przechowywane są w serwerowni zabezpieczonej przed pożarem, zalaniem, brakiem zasilania czy kradzieżą.

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook