Jesteś tutaj

Sklepy i centra handlowe

Realizacje Legrand Polska

Centrum Sukcesja w Łodzi - tu zastosowano produkty Legrand

SUKCESJA – Nowa inwestycja  handlowo-rozrywkowa w centrum Łodzi

W kompleksie o powierzchni 150 tysięcy m2 znajdą miejsce: galeria handlowa, nowoczesny hotel z zapleczem konferencyjnym, biurowiec klasy A, sale kinowe, klub fitness, SPA, kręgielnia, boiska do squash’a oraz ściana wspinaczkowa.

Centrum Handlowe FERIO Wawer - tutaj zastosowano produkty Legrand

Wnętrza zabytkowej fabryki Kazimierza Szpotańskiego z początku XX wieku zostały zaadaptowane na unikalną galerię handlową. Cały obiekt od strony elektrycznej jest obsługiwany przez produkty firmy Legrand.

Galeria Korona Kielce - tu zastosowano szynoprzewody

Centrum handlowo-rozrywkowe z bogatym życiem społeczno-kulturalnym.

Współczesne galerie handlowe stanowią istotny element życia społecznego. Galeria Korona Kielce powstała w ścisłym centrum, w otoczeniu najważniejszych budynków użyteczności publicznej. Bogaty program wydarzeń niekomercyjnych na terenie galerii zachęca mieszkańców do jej częstych odwiedzin.

Forum Koszalin - tu zastosowano domofony i wideodomofony Bticino

Forum Koszalin z charakterystyczną bryłą wieży zaprojektowaną na kształt latarni morskiej to największe w regionie centrum handlowo-rozrywkowe.

Każdy z wynajmowanych lokali jest bezpośrednio zasilany energią elektryczną przez tory główne 4000 A szynoprzewodów. Pozwala to zagwarantować najwyższą pewność dostawy energii elektrycznej. Zastosowane szynoprzewody Zucchini o łącznej długości 2500 m docierają do każdego indywidualnego odbiorcy energii elektrycznej na trzech kondygnacjach.

Centrum Handlowe Bonarka - tu zastosowano transformatory

Współczesne wielofunkcyjne centrum miejskie Krakowa powstało w 2009 roku na zdegradowanym terenie, po opuszczonych zakładach chemicznych.

Inwestor zrekultywował teren, przeprowadził rozbiórkę i usunął 210 000 ton poprodukcyjnych odpadów. Przekształcenie szkodliwego śmietnika w przyjazną infrastrukturę miejską o powierzchni 30 ha jest największym przedsięwzięciem tego typu w Polsce. Sam obiekt BCC jest w zamierzeniu współczesną interpretacją sieci miejskich ulic i placów.

Centrum Handlowe Manufaktura - tu zastosowano aparaturę modułową

Odważne rozmieszczenie współczesnych funkcji centrum handlowo-kulturalnego w zabytkowych budynkach XIX wiecznej włókienniczej manufaktury.

Unikalne rozwiązania doceniło Urban Land Institute nagrodą Awards for Excellence.

Centrum Handlowe Marcredo - tu zastosowano osprzęt Niloe

Centrum handlowe Marcredo w Ciechanowie.

W nowo otwartym centrum handlowym Marcredo o powierzchni 15500 m² zainstalowano wszystkie elementy zasilania, rozdziału i zabezpieczeń elektrycznych firmy Legrand: transformator 2500 kVA, most szynowy 4000A, rozdzielnicę główną z wyłącznikiem DMX 4000A (wersja wysuwna), szynoprzewody dystrybucyjne 1250A.

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook