Jesteś tutaj

Przemysł

Realizacje Legrand Polska

RADWAG - tu zastosowano produkty Legrand
Firma RADWAG powstała w 1984 roku jako mały zakład rzemieślniczy. Obecnie jest liderem na polskim rynku w produkcji nowoczesnych wag elektronicznych oraz należy do ścisłej czołówki światowych producentów. Wszystkie wyroby produkowane są w zakładzie produkcyjnym w Radomiu.
POLMLEK - tutaj zastosowano produkty Legrand

POLMLEK to najnowocześniejszy w Europie zakład. W Lidzbarku Warmińskim przerabia na dobę 6 milionów litrów serwatki. Zakład powstał w dużej mierze przy udziale polskich inżynierów i rodzimej technologii.

Polski Koncern Mięsny DUDA - tutaj zastosowano rozdzielnice XL3

Silna marka wśród producentów żywności w Europie

PKM DUDA jako spółka giełdowa jest liderem krajowym w produkcji i przetwórstwie mięsa. Jako producent zdrowej żywności, posiada wszelkie certyfikaty dotyczące jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych. Ma uprawnienia eksportowe do wszystkich krajów UE i większości azjatyckich.

Mlekovita - tu zastosowano produkty Legrand

Najcenniejsza polska marka znana na rynku od 86 lat.

Wszyscy konsumenci w Polsce dobrze znają sery, mleka, jogurty, śmietany i wiele innych przetworów mlecznych firmy Mlekovita. Obecnie Mlekovita jako spółdzielnia liczy 6000 udziałowców - dostawców mleka oraz 14 zakładów produkcyjnych - lokalnych Spółdzielni Mleczarskich z całej Polski.

Newag - tu zastosowano produkty Legrand

Wagony Inspiro firmy NEWAG dla I i II linii Metra.

Nowoczesne wagony Inspiro eksploatowane na odcinku I linii, a w przyszłości także II linii Metra powstają wg projektu Siemensa w Nowosądeckiej firmie Newag. Aluminiowe wagony są o 30% lżejsze od dotychczas eksploatowanych, stalowych konstrukcji. W składach po 6 sztuk mogą pomieścić aż do 1500 osób. W składzie metra pasażerowie mogą swobodnie przemieszczać się między wagonami. Docelowo przewidziano dostarczenie 315 wagonów Inspiro.

Centrum Logistyczno-Magazynowe Panattoni Park Błonie - tu zastosowano produkty Legrand

Deweloper powierzchni magazynowych.

Panattoni Europe to doświadczony deweloper powierzchni magazynowych, biurowych oraz przemysłowych. Pełni on rolę zarządcy w 32 swoich obiektach o łącznej powierzchni 1,5 mln m2 na terenie całej Polski. Specjalnością firmy jest wznoszenie obiektów typu build-to-suit, których projekt i budowa uwzględnia specyficzne potrzeby przyszłego najemcy. Obecnie w trakcie realizacji jest 6 obiektów dedykowanych dla firm takich jak Amazon czy też Castorama.

Centrum Magazynowo-Serwisowe Bergerat Monnoyeur - tu zastosowano produkty Legrand

Nowoczesne centrum logistyczno-serwisowe.

Dzięki otwarciu nowoczesnego centrum logistyczno-serwisowego przy autostradzie A2, jakość świadczonych usług firmy Bergerat Monnoyeur (dealera maszyn CATERPILLAR) zdecydowanie wzrosła. Użytkownicy spycharek, koparek i pozostałych maszyn CATERPILLAR mogą być teraz pewni, że części niezbędne do eksploatacji i napraw uszkodzonych urządzeń będą dostarczone już następnego dnia. Przestoje kosztownych maszyn będą ograniczone do minimum.

Nestle Polska, oddział w Rzeszowie - tu zastosowano produkty Legrand

Nierdzewne korytka Cablofil stosowane w firmie Nestlé Polska S.A.

Jednym z wielu użytkowników tej technologii i wyrobów jest wymagający odbiorca zakład Nestlé Polska S.A, oddział w Rzeszowie. Jest on jednym z najnowocześniejszych na świecie zakładów specjalizujących się w produkcji wyrobów dla najmłodszych konsumentów pod marką Gerber, Bobo Frut, Gerber DoReMi oraz Bobo Frut Junior.

Exide Technologies - tu zastosowano produkty Legrand

Milionowe inwestycje w akumulatory z Poznania.

Exide Technologies właściciel ponad 100 letniej marki Centra zwiększył o ponad 40% moce produkcyjne poznańskiej fabryki. Powstają tam akumulatory najnowszej generacji dla pojazdów hybrydowych, z silnikami START-STOP, z odzyskiwaniem energii podczas hamowania. Dzięki takim technologiom pojazdy zużywają radykalnie mniej paliwa i redukują wydzielanie CO2 do atmosfery.

Sortownia DPD w Strykowie - tu zastosowano produkty Legrand

Produkty Legrand w największej w Europie sortowni DPD w Strykowie.

Centralna Sortownia DPD w Strykowie jest przystosowana do jednoczesnej obsługi 150 bram załadunkowych i rozładunkowych z wydajnością sortowania 35 tysięcy paczek na godzinę. Jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w Europie.

Strony

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook