Jesteś tutaj

Realizacje Legrand Polska

MTU Aero Engines Polska

MTU Aero Engines Polska, Rzeszów.

W centrum „zagłębia lotniczego” w Rzeszowie powstał Ośrodek Badawczo- Rozwojowy MTU. Firma ta wytwarza i serwisuje turbiny oraz zespoły napędowe dla samolotów w tym Airbusa A318, mega Airbusa A380 i helikopterów bojowych Tiger. Korzystając z bogatego zaplecza kadr i przemysłu lotniczego w Rzeszowie stworzono ośrodek zajmujący się badaniami i serwisem łopatek oraz zespołów turbin.

Treść

Legrand jako dostawca transformatorów SN, szynoprzewodów, rodzielnic, a także wyłączników i aparatury modułowej spełnił wyśrubowane wymagania co do jakości i niezawodności tak wymagającego inwestora.

Dzięki wyborowi Legrand Polska jako jedynego dostawcy całości instalacji (transformatorów mocy, ciągów szynoprzewodów, rozdzielnic XL³ 800 A i XL³ 400 A wraz z aparaturą zabezpieczającą i rozdzielczą) wykonawca i inwestor uzyskali szereg wartości dodanych:

  • Uniknęli żmudnych i czasochłonnych koordynacji pomiędzy kilkoma poddostawcami na etapie projektowania i wykonawstwa.
  • Firma Legrand przebadała integrację swoich transformatorów, szynoprzewodów i rozdzielnic.
  • Przeszkolenie wykonawców i konserwatorów obiektu u jednego producenta przed rozpoczęciem prac ograniczyło do minimum ryzyko pomyłek i stratę czasu.
  • Inwestor w czasie eksploatacji gwarancyjnej i pogwarancyjnej ma do dyspozycji zespół serwisowy odpowiedzialny za całość instalacji.
  • Zastosowanie aparatów i instalacji jednego producenta Legrand Polska zagwarantowało prostotę i przejrzystość instalacji, co ma wpływ na bezpieczną i nieprzerwaną dostawę energii elektrycznej do każdego odbiornika.
  • Zaplanowana elastyczność systemu gwarantuje możliwość adaptacji dla przyszłych potrzeb i rozbudowę o elementy pasujące do istniejącej instalacji.

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook