Jesteś tutaj

Obiekty Hi-Tech

Realizacje Legrand Polska

Centrum Cyklotronowe Bronowice - tutaj zastosowano baterie kondensatorów ALPES TECHNOLOGIES

Zainstalowany w Centrum Cyklotronowym Bronowice cyklotron Proteus C-235 jest narzędziem pracy dla naukowców i lekarzy. Już od 2013 roku fizycy, inżynierowie i radiobiolodzy wykorzystują produkowane przez cyklotron wiązki protonów do badania właściwości materii, wrażliwości materiałów biologicznych na promieniowanie, czy elektroniki przed lotami w kosmos.

narodowe-centrum-promieniowania-solaris-realizacje-Legrand

Synchrotron SOLARIS jest nowoczesnym urządzeniem generującym precyzyjne promieniowanie elektromagnetyczne w zakresie od podczerwieni do promieniowania rentgenowskiego. Wiązka wytwarzanego światła wnika w strukturę materiałów i pozwala poznać jej budowę.

MTU Aero Engines Polska - tu zastosowano produkty Legrand

MTU Aero Engines Polska, Rzeszów.

W centrum „zagłębia lotniczego” w Rzeszowie powstał Ośrodek Badawczo- Rozwojowy MTU. Firma ta wytwarza i serwisuje turbiny oraz zespoły napędowe dla samolotów w tym Airbusa A318, mega Airbusa A380 i helikopterów bojowych Tiger. Korzystając z bogatego zaplecza kadr i przemysłu lotniczego w Rzeszowie stworzono ośrodek zajmujący się badaniami i serwisem łopatek oraz zespołów turbin.

Polcom Data Center - tu zastosowano produkty Legrand

Polcom Data Center, Skawina.

Polcom Data Center jest jednym z najnowocześniejszych i największych centrów przetwarzania danych w Polsce. Mieści w sobie kilka tysięcy serwerów, zaawansowanych systemów sieciowych i pamięci masowych. Szukając dostawcy infrastruktury elektrycznej oraz teletechnicznej, którego oferta sprostałaby wymaganiom tak zawansowanej technologii, Polcom zdecydował o zastosowaniu produktów Legrand.

Serwerownia Grupy Onet - tu zastosowano produkty Legrand

Najnowocześniejsze centrum obliczeniowe w Polsce, zwane sercem portalu Grupy Onet.pl SA, jest zasilane przez niskostratne transformatory 15/0,4kV dostarczone przez Grupę Legrand. Specyfika centrów przetwarzania danych wymaga dostarczenia energii z minimalnym poziomem zakłóceń elektromagnetycznych, szynoprzewody ze względu na swoją stalowa obudowę najlepiej spełniają te warunki.

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook