Jesteś tutaj

Mieszkania

Realizacje Legrand Polska

Złota 44 - najwyższa wieża mieszkalna tej klasy w Unii Europejskiej

Złota 44, zaprojektowana przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda liczy 192 metry, 52 piętra i 287 unikalnych apartamentów. Z wnętrz rozpościerają się spektakularne widoki, a użytkownicy korzystają z licznych udogodnień, które tworzą nowy styl życia.

Rezydencja Musuły - tutaj zastosowano osprzęt Axolute

Dzięki pełnej integracji rozwiązań w zakresie systemu automatyki budynkowej My Home z osprzętem Axolute uzyskano idealną harmonię funkcjonalności i wyrafinowanej estetyki.

Apartamenty Przy Plaży w Sopocie - tutaj zastosowano osprzęt Niloe

Apartamentowce wybudowane przez dewelopera NDI w willowej dzielnicy Jelitkowo są zarówno opłacalną lokatą kapitału jak i atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Dom jednorodzinny - tu zastosowano osprzęt Axolute

Dom w pobliżu Konstancina przykładem zastosowanie marmuru Carara i szkła w osprzęcie Axolute.

Projekt budynku powstał w prestiżowej pracowni architektonicznej APA Wojciechowski. Właściciele zdecydowali się na nowoczesny styl, w którym dominuje biel oraz naturalne materiały: marmur, szkło i stal nierdzewna. W zgodzie z tą linią stylistyczną wybrano ramki łączników i gniazd Axolute z autentycznego marmuru Carrara , niebieskiego i białego szkła z akcentami stali nierdzewnej.

Apartamentowiec Stara Polana - tu zastosowano domofony i wideodomofony Bticino

Kontrola dostępu Bticino w Apartamentowcu Stara Polana w Zakopanem.

Apartamenty Stara Polana to zespół budynków nawiązujący swym projektem do tradycyjnego stylu regionu oraz architektury Podhala. Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników cały obiekt jest monitorowany z recepcji.

Osiedle Brzozowa Aleja - tu zastosowano system wideofonowy Bticino

Brzozowa Aleja - osiedle dla osób ceniących spokój i naturę, odległe o 20 minut od centrum Łodzi.

Spokój i naturę gwarantują okoliczne lasy i sąsiedztwo Parku Wzniesień Łódzkich. Domy wykonano z materiałów ceramicznych (dachówka i cegły). Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia cyfrowy 2-przewodowy system wideofonowy Bticino.

Osiedle Miłe Zacisze - tu zastosowano osprzęt Cariva

Ocena przez Inwestora współpracy z firmą Legrand.

Budowa osiedla Miłe Zacisze realizowanego w Katowicach-Piotrkowicach przy ul. Tunelowej dobiega końca. Inwestycja składająca się z 61 budynków jednorodzinnych i 38 segmentów (tj. 170 mieszkań) wielorodzinnych zaawansowana jest w 80%.

Rezydencja - tu zastosowano automatykę domową In One

Rezydencja – zastosowanie automatyki domowej.

Właściciel domu zadecydował o instalacji systemu automatyki domowej In One by Legrand z myślą o zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa domowników. Zainstalowanie sterowania oświetleniem, roletami i ogrzewaniem pozwala na oszczędność zużycia energii elektrycznej i cieplnej oraz podniesienie komfortu mieszkania dzięki dostosowaniu do indywidualnych preferencji użytkowników (nastrojowe oświetlenie, regulacja temperatury).

Pływający Dom na Wodzie - tu zastosowano autmatykę domową My Home

Pływający dom na wodzie już funkcjonuje.

Pionierskie w Polsce wdrożenie idei pływającego domu na wodzie znalazło swój szczęśliwy finał. Dom jest zamieszkały - zacumowano go na obrzeżach Wrocławia. W sierpniu odholowany zostanie w okolice wrocławskiej Starówki, gdzie odbędzie się uroczysta prezentacja dla mediów i osób zainteresowanych. Firma Legrand aktywnie wspiera ciekawe i nowatorskie rozwiązanie służąc życzliwą radą, wsparciem technicznym i oferując wyroby spełniające oczekiwania inwestora.

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook