Jesteś tutaj

Realizacje Legrand Polska

Hotel Novotel

Hotel Novotel, Szczecin.

Hotel o ciekawej bryle architektonicznej powstały w technologii monolitycznej (betonu lanego). Jest to typowy przykład inwestycji, w której znalazły zastosowanie wyroby z oferty Legrand. Ponowne odwiedziny obiektu po latach pozwoliły stwierdzić jak nasze wyroby wytrzymały próbę czasu.

Treść

Firma Legrand dostarczyła do zasilania podstawowego i rezerwowego wyłączniki DPX z automatyką SZR w rozdzielnicach XL³.

Rozłączniki kompaktowe

Oględziny pozwoliły stwierdzić dobry stan urządzeń dzięki solidnemu wykonawcy i systematycznej konserwacji.

W rozdzielnicach XL³ zainstalowano rozłączniki izolacyjne Vistop z widoczną przerwą styków i rozłączniki izolacyjne R 300 z bezpiecznikami topikowymi.

Wydzielenie funkcjonalne zabezpieczeń w osobnych rozdzielniach wywołuje pozorne wrażenie niezbyt uporządkowanej zabudowy. Jednak pozwala ono prowadzic prace konserwacyjne bez obawy ingerencji w obwody, co zwiększa bezpieczeństwo i ogranicza możliwość pomyłek.

Osprzęt IP 55 Plexo

Warunki środowiskowe wymusiły zastosowanie rozdzielnic o podwyższonej szczelności (IP 55) – RN 55 i Atlantic. Upływ czasu i trudne warunki nie pozostawiły na nich żadnego widocznego śladu.

Zastosowany osprzęt Plexo gwarantuje szczelność IP 55, łatwość utrzymania w czystości i bardzo wysoką "wandaloodporność" na poziomie IK 7.

Jak widac na zdjęciu gniazdka i łączniki Plexo zapewniają utrzymanie tych parametrów po wielu latach trudnej eksploatacji.

Osprzęt Sistena Life i  Program Mosaic

Sale konferencyjne to obszar doprowadzenia okablowania strukturalnego przy ścianach oraz przez liczne puszki podłogowe. Zastosowanie Sisteny Life w wersji natynkowej i mechanizmów Mosaic w tzw. Florboxach umożliwiło realizacje tych celów.

Z racji tego, że hotel Novotel powstał w technologii monolitycznej stąd konieczność utrzymania wysokiej estetyki pomimo prowadzenia instalacji "na wierzchu". Instalacja ukryta w listwach tworzy harmonijną całość z otoczeniem, jest odporna na uszkodzenia i łatwa do utrzymania w czystości.

Wysokiej jakości tworzywo i ciekawa estetyka Sisteny pozwala sprostać wymaganiom dla obiektów wyższej klasy. Również w tym wypadku oparła się upływowi czasu i wytrzymała intensywną eksploatację, typową dla obiektów hotelowych.

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook