Jesteś tutaj

Hotele

Realizacje Legrand Polska

Fort CZE - tu zastosowano produkty Legrand
 „Fort CZE” to inwestycja będąca połączeniem prestiżu z duchem historii.  Fort CZE Czerniaków wzniesiony w XIX w. staje się dziś częścią zabudowy położonego na wyspie aparthotelu z użyciem produktów Legrand.

Nowoczesne Centrum konferencyjno-bankietowe

Historia  zamku sięga XV wieku, a zachowane mury w odnowionym obiekcie pochodzą z XVIII wieku. Z pasji do historii powstało 4 gwiazdkowe Centrum konferencyjno - bankietowe na 1000 osób. Mieści się ono w pięknym otoczeniu Parku Krajobrazowego. Do dyspozycji gości oddano 500 miejsc noclegowych, 15 sal konferencyjnych, strefę Wellness, gabinety dr Ireny Eris oraz centrum rehabilitacji. Piękno zabytków Podlasia na tle nieskażonej natury aktywne osoby mogą podziwiać pieszo, rowerem, łodziami lub z motolotni. W pobliżu znajduje się również stadnina koni.

Ten blisko 100-letni obiekt szczegółowo odnowiony pod okiem konserwatora, mieści w sobie nowoczesny zespół sanatoryjno-leczniczy z elementami Spa & Wellnes.

Przystań Hotel SPA - tu zastosowano rozdzielnice Legrand

PRZYSTAŃ HOTEL SPA nad jeziorem Ukiel – relaks bliżej natury.

Ten wyjątkowy obiekt wypoczynkowy położony jest nad brzegiem najgłębszego i największego akwenu w Olsztynie. Mocno wysunięte w głąb jeziora przeszklone pokoje hotelowe, recepcja, restauracja i basen oraz bezpośredni dostęp do „prywatnych” plaż i pomostów pozwalają w pełni cieszyć się bliskością natury. Z zielonych tarasów na dachu hotelu goście mogą podziwiać wschody i zachody słońca, ciesząc się niepowtarzalnym widokiem. Nowoczesna architektura czterogwiazdkowego hotelu dzięki swej prostocie i surowości nie konkuruje z otaczającą ją przyrodą, lecz idealnie z nią harmonizuje.

Hotel Bristol - tu zastosowano osprzęt Celiane

Luksusowy hotel mieszczący się na rzeszowskiej starówce.

Luksusowy hotel mieszczący sie na rzeszowskiej starówce wyróżnia się unikalnym wystrojem stworzonym z połączenia stylu skandynawskiego i akcentów lokalnej sztuki ludowej Łemków i Hucułów.

Hotel Modus - tu zastosowano osprzęt Celiane

Obiekt hotelarsko-gastronomiczny zlokalizowany w centrum Śląska.

Do dyspozycji gości oddano 30 komfortowych pokoi o różnym standardzie i kilka przestronnych nowoczesnych sal konferencyjnych. Znakomita kuchnia i śląska gościnność są silnymi atutami tej placówki. Bliskość głównych dróg wylotowych sprawia, iż w ciągu kilkunastu minut można dotrzeć do pobliskich miast - Katowic, Tychów, Gliwic, Żor i Rybnika.

Double Tree by Hilton - tu zastosowano transformatory

Hotel typu kongresowego z filmowymi klimatami.

Gmach nowego łódzkiego hotelu powstał na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Jego fasadę zdobi złożony z 10 tys. elementów kadr z pierwszego powojennego filmu polskiego pt. "Zakazane piosenki" nakręconego w Łodzi. Wejścia do pokoi obramowane zostały motywami 28 nakręconych w Łodzi filmów.

Hotel Mercure Warszawa Centrum - tu zastosowano osprzęt Celiane

Celiane we wnętrzach zrewitalizowanego hotelu Mercure Warszawa Centrum.

Konsorcjum Accor po rewitalizacji hotelu na ulicy Złotej w Warszawie oferuje gościom wysoki standard rozpoznawalnej na całym świecie marki Mercure. Architekt wnętrz wybrał dla czterogwiazdkowego hotelu osprzęt Celiane z ramkami „Grafit” i klawiszami w kolorze „Tytan”.

Hotel Ibis - tu zastosowano rozdzielnice XL

Kompleks hotelowy Ibis i Ibis Budget Warszawa Reduta.

Ibis i Ibis Budget to sieci niedrogich hoteli przeznaczonych dla klientów szukających komfortu w przystępnej cenie. W kompleksie hotelowym Reduta w Warszawie oddano do użytku łącznie 333 klimatyzowane pokoje z łazienkami.

Hotel Aquarius - tu zastosowano program Mosaic

AQUARIUS Hotel-SPA***** w Kołobrzegu - największe SPA na wybrzeżu.

Wielofunkcyjny obiekt nad samym morzem, w otoczeniu pięknego parku, może sprostać wielu oczekiwaniom odwiedzających gości indywidualnych i biznesowych. Całość architektury i design inspirowane są „klimatami” morskimi.

Strony

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook