Jesteś tutaj

Realizacje Legrand Polska

CEFARM - Centrala farmaceutyczna

CEFARM-Centrala farmaceutyczna z 70 - letnim doświadczeniem

Podstawową aktywnością Centrali Farmaceutycznej CEFARM SA jest dystrybucja na rynku farmaceutycznym. Do zarządzania przepływem towarów służy system komputerowy obsługiwany przez serwerownię i komputery PC.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji

Treść

Cefarm wiodącą pozycję na rynku wyrobów farmaceutycznych zawdzięcza długoterminowym i partnerskim relacjom z kontrahentami, profesjonalnemu zespołowi oraz ciągłemu rozwojowi. W firmie wdrożono światowe standardy Dobrej Praktyki Wytwarzania i Importu, Dobrej Praktyki Dystrybucji oraz ISO9001. Firma oferuje specjalistyczne usługi związane z transportem i magazynowaniem wyrobów medycznych takich jak składy konsygnacyjne, składy celne, magazyny importera.

W stałej ofercie handlowej znajduje się ponad 14 tysięcy pozycji asortymentu szeroko rozumianych wyrobów farmaceutycznych, których przechowywanie i dystrybucja musi spełniać specyficzne wymagania.

Do zarządzania przepływem towarów służy system komputerowy obsługiwany przez serwerownię i komputery PC. Niezbędnymi elementami tego systemu są UPS Legrand, które gwarantują pewność przechowywania i przetwarzania danych.

UPS Archimod HE o mocy 60kVA służy do ochrony i podtrzymania zasilania infrastruktury IT w budynku administracyjno-biurowym. Modułowa budowa gwarantuje możliwość dalszej rozbudowy o kolejne moduły mocy. Odpowiedni czas podtrzymania zapewniają akumulatory o 12 - letniej żywotności umieszczone obok UPS,  a nad całym systemem czuwa interfejs SNMP umożliwiający zdalną diagnostykę i sterowanie poprzez sieć. Czujniki  środowiskowe kontrolują temperaturę i wilgotność w wydzielonym pomieszczeniu UPS.

UPS Daker  DK o mocy 10kVA w technologii online służy do ochrony i podtrzymania zasilania serwerowni.

Ten typ UPS-a stanowi zwartą konstrukcję, a dzięki uniwersalnej konfiguracji Tower/Rack został zainstalowany w istniejącej szafie typu rack 19”.

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook