Jesteś tutaj

Biura

Realizacje Legrand Polska

Sky Tower - najwyższy budynek w Polsce

Budynek Sky Tower dla wrocławian jest znakomitym miejscem pracy, zamieszkania oraz miejscem spotkań i zakupów. Ten nowoczesny budynek jest wizytówką dynamicznego miasta, które odgrywa coraz większą rolę w Europie.

Kapelanka 42 - Biurowiec w Krakowie z Certyfikatem LEED na poziomie Gold. Użytkownicy  w ekologicznym budynku mają do dyspozycji 30% więcej świeżego powietrza, dostęp do światła dziennego jest zagwarantowany dla 75% powierzchni.

Spółka giełdowa branży IT z 25 letnią tradycją. Siedziba firmy wraz z centrum logistycznym w Zamieniu koło Warszawy jest funkcjonalna, a jednocześnie nowoczesna, podkreśla osiągniętą pozycję i dynamizm firmy.

Centrum Biznesowe Zenit - tu wykorzystano osprzęt Sistena Life

Centrum Biurowe Zenit w Łodzi - biurowiec klasy A wewnątrz 100-letnich murów.

Ideą przewodnią przemiany fabrycznego budynku w ekskluzywne przestrzenie biurowe było uszanowanie wartości architektonicznych tkwiących w samej budowli. Zespół doświadczonych architektów pod kierunkiem Marka Janiaka, profesora Politechniki Łódzkiej i ASP w Łodzi zaprojektował obiekt biurowy o powierzchni 4400 m², eksponując zachowane elementy fabrycznego rodowodu.

PZU - tu zastosowano program Mosaic
PZU

Modernizacja sieci strukturalnej w biurach PZU na bazie produktów Legrand.

Wzrastające potrzeby sprawnej komunikacji elektronicznej i przetwarzania danych skłoniły Grupę PZU do przeprowadzenia modernizacji sieci strukturalnej. Zmiany zostały wprowadzone w ponad 230 biurach PZU Życie, między innymi w budynku centrali PZU Tower oraz w Centrum Operacji SA.

Softman - tu wykorzystano system Mosaic

Softman S.A. czołowy i najstarszy partner firmy Oracle Polska zmienił swoją siedzibę na większą.

Niebanalna architektura wzorowana na pofabrycznych loftach „uzbrojona" została kompleksowo w aparaturę i instalację teletechniczną i elektryczną produkcji Legrand. Legrand udzielił 20-letniej gwarancji na cały system okablowania strukturalnego LCS² od wyposażonych szaf 19” do punktów abonenckich Rj 45. Po wykonaniu instalacji deklarowane parametry sieci strukturalnej zostały potwierdzone niezależnymi pomiarami.

Arkońska Business Park - tu zastosowano szynoprzewody

Arkońska Business Park, Gdańsk.

Arkońska Business Park w Gdańsku to zespół pięciu budynków biurowych klasy A. Fasady budynków wykonano ze szkła, aluminium i klinkieru. Pięć kondygnacji naziemnych zaprojektowano jako „open space” tj. otwarte przestrzenie wolne od wewnętrznych elementów konstrukcyjnych.

Centrum Biurowe Faktoria - tu wykorzystano rozdzielnice XL

Centrum biurowe Faktoria - rewitalizacja Łódzkiej Fabryki Motorów.

Powstała w latach 20-tych Fabryka Motorów produkowała przed wojną parowe silniki napędowe do maszyn włókienniczych. Po wojnie obiekt popadł w ruinę. Rewitalizacja miała na celu stworzenie obiektu biurowego o klasie B+ w klimacie dawnej fabryki.

Kolporter - tu zastosowano osprzęt program Mosaic

"Złoty biurowiec" w Kielcach.

"Złoty biurowiec" w Kielcach – siedziba Grupy Kapitałowej KOLPORTER. W 12-kondygnacyjnym biurowcu o przekroju elipsy, z podziemnym garażem i lądowiskiem dla helikopterów znalazło miejsce 12 spółek Grupy Kapitałowej Kolporter.

Nowy Plac Unii - tu wykorzystano szynoprzewody Zucchini

Nowy plac unii obiekt biurowo – handlowy otrzymał prestiżowy certyfikat BREEM.

Zaprojektowany w pracowni Stefana Kuryłowicza i realizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa kompleks biurowo-handlowy otrzymał ocenę „bardzo dobry”. Inwestycja była oceniana przez organizację BRE (Building Research Establishment) pod kątem około 80 kryteriów takich jak zużycie mediów, minimalizowanie zanieczyszczenia środowiska, poziomu hałasu, rozwiązania komunikacyjne, wpływ na samopoczucie i zdrowie użytkowników.

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook