Jesteś tutaj

Biura

Realizacje Legrand Polska

KOGA - tu zastosowano produkty Legrand
KOGA to nowoczesny biurowiec na terenie Portu Północnego w Gdańsku. Wielofunkcyjny obiekt stanowi zaplecze administracyjne dla otaczających terenów inwestycyjnych, dlatego wykorzystano w nim produkty Legrand.
Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA - tu zastosowano produkty Legrand!

CEFARM-Centrala farmaceutyczna z 70 - letnim doświadczeniem

Podstawową aktywnością Centrali Farmaceutycznej CEFARM SA jest dystrybucja na rynku farmaceutycznym. Do zarządzania przepływem towarów służy system komputerowy obsługiwany przez serwerownię i komputery PC.

Biurowiec D48 - tu zastosowano produkty Legrand
D48 to budynek biurowy klasy A, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, zdecydowanie wyróżniający się na tle okolicznych obiektów biurowych.  Projekt otrzymał precertyfikat LEED® Gold w kategorii Building Design and Construction: Core and Shell Development.
Business Garden Warszawa - tutaj zastosowano produkty Legrand fot. Piotr Krajewski
Business Garden Warszawa to siedem budynków o niebanalnej architekturze w zielonym otoczeniu ogrodu. Ponad 90 000 m² nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej z certyfikatem LEED Platinum. 
The Tides - tutaj zastosowano produkty Legrand
Infrastruktura elektryczna nowoczesnego biurowca klasy A+ z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy  została stworzona w oparciu o bogaty asortyment wyrobów Legrand.
Nowy Świat 2.0 - budynek biurowy klasy A

Nowy Świat 2.0 to sześciokondygnacyjny, przeszklony budynek biurowy klasy A, oddany do użytku w 2015 roku. Projekt autorstwa A. M. Chołdzyńskiego charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i ekologicznymi oraz unikalnym kształtem.

Sky Tower - najwyższy budynek w Polsce

Budynek Sky Tower dla wrocławian jest znakomitym miejscem pracy, zamieszkania oraz miejscem spotkań i zakupów. Ten nowoczesny budynek jest wizytówką dynamicznego miasta, które odgrywa coraz większą rolę w Europie.

Kapelanka 42 - Biurowiec w Krakowie z Certyfikatem LEED na poziomie Gold. Użytkownicy  w ekologicznym budynku mają do dyspozycji 30% więcej świeżego powietrza, dostęp do światła dziennego jest zagwarantowany dla 75% powierzchni.

Spółka giełdowa branży IT z 25 letnią tradycją. Siedziba firmy wraz z centrum logistycznym w Zamieniu koło Warszawy jest funkcjonalna, a jednocześnie nowoczesna, podkreśla osiągniętą pozycję i dynamizm firmy.

Centrum Biznesowe Zenit - tu wykorzystano osprzęt Sistena Life

Centrum Biurowe Zenit w Łodzi - biurowiec klasy A wewnątrz 100-letnich murów.

Ideą przewodnią przemiany fabrycznego budynku w ekskluzywne przestrzenie biurowe było uszanowanie wartości architektonicznych tkwiących w samej budowli. Zespół doświadczonych architektów pod kierunkiem Marka Janiaka, profesora Politechniki Łódzkiej i ASP w Łodzi zaprojektował obiekt biurowy o powierzchni 4400 m², eksponując zachowane elementy fabrycznego rodowodu.

Strony

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook