Jesteś tutaj

Biura

Realizacje Legrand Polska

Biurowiec D48 - tu zastosowano produkty Legrand
D48 to budynek biurowy klasy A, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, zdecydowanie wyróżniający się na tle okolicznych obiektów biurowych.  Projekt otrzymał precertyfikat LEED® Gold w kategorii Building Design and Construction: Core and Shell Development.
Business Garden Warszawa - tutaj zastosowano produkty Legrand fot. Piotr Krajewski
Business Garden Warszawa to siedem budynków o niebanalnej architekturze w zielonym otoczeniu ogrodu. Ponad 90 000 m² nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej z certyfikatem LEED Platinum. 
The Tides - tutaj zastosowano produkty Legrand
Infrastruktura elektryczna nowoczesnego biurowca klasy A+ z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy  została stworzona w oparciu o bogaty asortyment wyrobów Legrand.
Nowy Świat 2.0 - budynek biurowy klasy A

Nowy Świat 2.0 to sześciokondygnacyjny, przeszklony budynek biurowy klasy A, oddany do użytku w 2015 roku. Projekt autorstwa A. M. Chołdzyńskiego charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i ekologicznymi oraz unikalnym kształtem.

Sky Tower - najwyższy budynek w Polsce

Budynek Sky Tower dla wrocławian jest znakomitym miejscem pracy, zamieszkania oraz miejscem spotkań i zakupów. Ten nowoczesny budynek jest wizytówką dynamicznego miasta, które odgrywa coraz większą rolę w Europie.

Kapelanka 42 - Biurowiec w Krakowie z Certyfikatem LEED na poziomie Gold. Użytkownicy  w ekologicznym budynku mają do dyspozycji 30% więcej świeżego powietrza, dostęp do światła dziennego jest zagwarantowany dla 75% powierzchni.

Spółka giełdowa branży IT z 25 letnią tradycją. Siedziba firmy wraz z centrum logistycznym w Zamieniu koło Warszawy jest funkcjonalna, a jednocześnie nowoczesna, podkreśla osiągniętą pozycję i dynamizm firmy.

Centrum Biznesowe Zenit - tu wykorzystano osprzęt Sistena Life

Centrum Biurowe Zenit w Łodzi - biurowiec klasy A wewnątrz 100-letnich murów.

Ideą przewodnią przemiany fabrycznego budynku w ekskluzywne przestrzenie biurowe było uszanowanie wartości architektonicznych tkwiących w samej budowli. Zespół doświadczonych architektów pod kierunkiem Marka Janiaka, profesora Politechniki Łódzkiej i ASP w Łodzi zaprojektował obiekt biurowy o powierzchni 4400 m², eksponując zachowane elementy fabrycznego rodowodu.

PZU - tu zastosowano program Mosaic
PZU

Modernizacja sieci strukturalnej w biurach PZU na bazie produktów Legrand.

Wzrastające potrzeby sprawnej komunikacji elektronicznej i przetwarzania danych skłoniły Grupę PZU do przeprowadzenia modernizacji sieci strukturalnej. Zmiany zostały wprowadzone w ponad 230 biurach PZU Życie, między innymi w budynku centrali PZU Tower oraz w Centrum Operacji SA.

Softman - tu wykorzystano system Mosaic

Softman S.A. czołowy i najstarszy partner firmy Oracle Polska zmienił swoją siedzibę na większą.

Niebanalna architektura wzorowana na pofabrycznych loftach „uzbrojona" została kompleksowo w aparaturę i instalację teletechniczną i elektryczną produkcji Legrand. Legrand udzielił 20-letniej gwarancji na cały system okablowania strukturalnego LCS² od wyposażonych szaf 19” do punktów abonenckich Rj 45. Po wykonaniu instalacji deklarowane parametry sieci strukturalnej zostały potwierdzone niezależnymi pomiarami.

Strony

Zobacz więcej realizacji


wszystkie realizacje

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook