Jesteś tutaj

KONFIGURATORY LEGRAND

Wybierz konfigurator osprzętu, który pozwala na zaprojektowanie wszystkich możliwych zestawów gniazd i łączników lub konfigurator aparatów, który pozwala na zaprojektowanie zestawów wyłączników lub rozłączników DPX³ Legrand Polska.

 » KONFIGURATOR OSPRZĘTU

W czterech prostych etapach skonfiguruj osprzęt i oblicz cenęSkorzystaj z konfiguratora osprzętu, który pozwala na zaprojektowanie wszystkich możliwych zestawów gniazd i łączników wraz z ceną katalogową. W prosty sposób dobierz zarówno kolorystykę ramek jak i odpowiednie funkcje jakie ma spełniać osprzęt i wygeneruj podsumowanie. Gotowe zestawienie można w łatwy sposób pobrać lub wysłać e-mailem.


» KONFIGURATOR DPX³

W trzech prostych etapach skonfiguruj aparaty DPX³ i oblicz cenęKonfigurator aparatów pozwala na zaprojektowanie zestawów wyłączników lub rozłączników DPX³ Legrand Polska. W prosty sposób można dobrać elementy obowiązkowe aparatów jak i elementy dodatkowe. Pojedynczy projekt może zawierać wiele zestawów, w ramach których możemy stworzyć konfigurację konkretnych wyłączników lub rozłączników DPX³. Gotowe zestawienie można w łatwy sposób pobrać lub wysłać e-mailem.

 

» KONFIGURATOR OBUDÓW

W trzech prostych etapach skonfiguruj obudowę i oblicz cenę

Skorzystaj z konfiguratora, aby zaprojektować zestaw obudów. W prosty  sposób można dobrać odpowiedni model obudowy jak i odpowiednie akcesoria. Pojedynczy projekt może zawierać wiele zestawów, w ramach których możemy stworzyć konfigurację konkretnej obudowy. Gotowe zestawienie można w łatwy sposób pobrać lub wysłać e-mailem.Zapraszamy do korzystania z konfiguratorów Legrand Polska

 

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook