Walizki i złącza do szybkiego zaciskania
LCS Złącze ST/UPC 50 μm OM3/OM4 900 μm
ref. 032656
133,53 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
ZŁĄCZE SC KLEJONE
ref. 033147
32,79 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS Złącze SC/UPC 9 μm OM1/OM2 900 μm
ref. 032652
133,53 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS ZŁĄCZE SC APC 9 ΜM OM1 OM2 900 ΜM
ref. 032654
133,53 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS Złącze SC/UPC 50 μm OM3/OM4 900 μm
ref. 032657
110,64 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS ZŁĄCZE SC 62.5 ΜM OM1 900 ΜM
ref. 032662
110,64 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
ROZDZIELACZ 12 WŁÓKIEN
ref. 033049
242,33 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
ref. 033048
197,65 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS ZŁĄCZE LC UPC 9 ΜM OM1-OM2 900 ΜM
ref. 032653
133,53 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS ZŁĄCZE LC UPC 50 ΜM OM3-OM4 900 ΜM
ref. 032658
110,64 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
ZŁĄCZE LC KLEJONE
ref. 033100
47,25 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
KOSZULKI 40MM DO PIGTAILI
ref. 032744
165,8 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
ZŁĄCZE ST KLEJONE
ref. 033127
24,2 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook