Okablowanie światłowodowe
LCS MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY 6XSC WIELOMODOWY
ref. 033516
193,5 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS KABEL KROSOWY ST/SC - 3M DUPLEX
ref. 033073
186,17 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS ZŁĄCZE ZACISKANE LC 50-125
ref. 033082
161,31 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS KABEL KROSOWY ST_SC - 1M DUPLEX
ref. 033071
201,1 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS KABEL KROSOWY ST/SC - 2M DUPLEX
ref. 033072
176,21 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY SC DUPLEX 24 WŁÓKIEN WIELOMODOWYCH
ref. 032576
189,68 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY SC DUPLEX 24 WŁÓKIEN JEDNOMODOWYCH
ref. 032571
295,09 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS KABEL KROSOWY ST_ST - 3M DUPLEX
ref. 033081
153,89 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS KABEL KROSOWY SC_SC - 3M DUPLEX
ref. 033070
213,54 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY 6XLC JEDNOMODOWY
ref. 033512
228,67 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY 6XLC WIELOMODOWY
ref. 033517
189,79 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS Złącze ST/UPC 50 μm OM3/OM4 900 μm
ref. 032656
produkt wycofany
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS KABEL KROSOWY ST_ST - 1M DUPLEX
ref. 033076
223,49 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
ZŁĄCZE SC KLEJONE
ref. 033147
33,12 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS Złącze SC/UPC 9 μm OM1/OM2 900 μm
ref. 032652
produkt wycofany
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS ZŁĄCZE SC APC 9 ΜM OM1 OM2 900 ΜM
ref. 032654
produkt wycofany
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS Złącze SC/UPC 50 μm OM3/OM4 900 μm
ref. 032657
produkt wycofany
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS ZŁĄCZE SC 62.5 ΜM OM1 900 ΜM
ref. 032662
produkt wycofany
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS KABEL KROSOWY ST_ST - 2M DUPLEX
ref. 033080
143,91 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 
LCS KABEL KROSOWY SC_SC - 2M DUPLEX
ref. 033069
186,17 ZŁ / SZ.
wartość rabatów ustala hurtownia
 

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook