WIDEODOMOFON CLASSE 300X13E - S M A R T


Wideofon CLASSE 300X13E to nowy aparat marki Bticino, wyposażony w Wi-Fi. Funkcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest możliwość połączenia wideodomofonu ze smartfonem. Dzięki temu każdy domownik w intuicyjny sposób może obsługiwać domofon ze swojego urządzenia mobilnego. Więcej informacji na temat tego rozwiązania znajdziesz poniżej.

legrand-smart-wifi1
 

 

Integracja i współdziałanie domofonu ze smartfonem za pomocą aplikacji Door Entry  

W celu integracji widedomofonu ze smartfonem należy pobrać i zainstalować (z Google Play lub App Store) darmową aplikację Door Entry, a następnie ją skonfigurować. Konfiguracja nie jest trudna, wystarczy krok po kroku wykonywać polecenia, jakie nakazuje aplikacja. 


Ważne! Aplikacja przeznaczona jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.


Przeprowadzenie takiej  integracji umożliwia nam z poziomu smartfonu obsługę funkcji systemu wideodomofonowego. A więc odbieranie połączeń, otwieranie zamka, aktywację panelu zewnętrznego i podgląd obrazu z kamer, aktywację dodatkowych funkcji, np. załączanie oświetlenia, otwieranie bramy wjazdowej czy podlewanie ogrodu. Dodatkowo użytkownik może uruchomić połączenie interkomowe między smartfonem, a CLASSE 300X13E.


Współdziałanie aplikacji oraz domofonu CLASSE 300X13E może odbywać się lokalnie (w obrębie domowej sieci bezprzewodowej) oraz zdalnie (z dowolnego miejsca). Do lokalnego połączenia wymagany jest jedynie router z komunikacją bezprzewodową Wi-Fi. Do połączeń zdalnych wymagany jest router podłączony do sieci Internet

 
 
 

 
legrand-smart-wifi3
 

Instalacja wideofonu CLASSE 300X13E

Zasady instalacji wideofonu CLASSE 300X13E są takie same jak „standardowego” domofonu BTicino. Elementy są ze sobą łączone za pomocą 2 niespolaryzowanych przewodów. Dzięki czemu może on w prosty sposób zastąpić dotychczas używany domofon lub wideodomofon.


Dzięki zintegrowanej technologii Wi-Fi, wideodomofon jest włączany do domowej sieci bezprzewodowej i korzystanie z jego dodatkowych funkcji (typu: pamięć i sekretarka, wiadomości i notatki czy pętla indukcyjna) nie wymaga specjalistycznych prac oraz instalacji i konfiguracji sieci kablowej Ethernet.


Wideofon może być montowany na ścianie za pomocą dostarczonego uchwytu lub na podstawce biurkowej.

 


 

7-calowy ekran domofonu to nowe możliwości dla Ciebie 

Door Entry jest darmową aplikacją dla smartfonów z systemem Android lub iOS, dostępną do pobrania z Google Play lub App Store.

Konfiguracja monitora z aplikacją jest prosta i intuicyjna – po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja  krok po kroku  informuje o kolejnych krokach niezbędnych, aby sparować telefon z monitorem. Współdziałanie aplikacji oraz monitora może odbywać się lokalnie oraz zdalnie. Do lokalnego połączenia wymagany jest jedynie router z komunikacją bezprzewodową Wi-Fi. Do połączeń zdalnych wymagany jest router podłączony do sieci Internet.

Za pomocą aplikacji możliwy jest kontakt z bliskimi w domu i bezpośrednie przekazanie informacji. Oprócz rozmowy dwukierunkowej wideo domofon pozwala na otwieranie bramy wjazdowej, załączanie oświetlenia zewnętrznego, uruchamianie podlewania ogrodu i wiele więcej.

 
 
 
 
 

 


 
legrand-smart-wifi8legrand-smart-wifi9
 

Gotowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny

Nowością jest również gotowy zestaw 2-przewodowy dla domu 1-rodzinnego z wideodomofonem Classe 300X13E. W zestawie znajdują się panel zewnętrzny Linia 3000 z kamerą szerokokątną oraz czytnikiem breloków, zasilacz z adapterem wideo, komplet breloków i akcesoriów montażowych. Zestaw może być łatwy sposób rozbudowany do wersji 2-rodzinnej.   

 

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook