CLASSE 300X13E WIDEODOMOFON - S M A R T


Nowością w ofercie firmy Legrand jest CLASSE 300X13E - innowacyjny aparat do stosowania w 2-przewodowym systemie wideodomofonowym Bticino. Zintegrowana technologia Wi-Fi umożliwia nawiązanie łączności pomiędzy wideodomofonem i smartfonem, a dzięki dedykowanej aplikacji można w intuicyjny sposób obsługiwać funkcje wideodomofonowe ze smartfona (z systemem Android lub iOS).

legrand-smart-wifi1
 

 


Zasady instalacji CLASSE 300X13E są takie same jak dla „standardowego” wideodomofonu 2-przewodowego BTicino. Dzięki zintegrowanej technologii Wi-Fi, korzystanie z dodatkowych funkcji nie wymaga dodatkowych prac.
legrand-smart-wifi2
 
 
 
legrand-smart-wifi3
 

Wideodomofony Classe 300X13E mogą być montowane na ścianie za pomocą dostarczonego uchwytu lub na podstawce biurkowej. Dostępne są dwa wykończenia kolorystyczne: jasne oraz ciemne.

Menu na 7-calowym ekranie dotykowym otwiera przed użytkownikiem możliwość korzystania z dodatkowych funkcjonalności. Do obsługi głównych funkcji  służą dotykowe „przyciski” z sygnalizacją, zlokalizowane w wydzielonej strefie, z wypukłymi liniami prowadzącymi. Pod ekranem znajdują się dodatkowe diody sygnalizacyjne łączności wi-fi, wiadomości i wyłączenia sygnału wywołania. Poza tym monitor CLASSE 300X13E pozwala no komunikację interkomową pomiędzy monitorem a smartfonem.

 


 

Aplikacja Door Entry – dla użytkownika końcowego 

Door Entry jest darmową aplikacją dla smartfonów z systemem Android lub iOS, dostępną do pobrania z Google Play lub App Store.

Konfiguracja monitora z aplikacją jest prosta i intuicyjna – po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja  krok po kroku  informuje o kolejnych krokach niezbędnych, aby sparować telefon z monitorem. Współdziałanie aplikacji oraz monitora może odbywać się lokalnie oraz zdalnie. Do lokalnego połączenia wymagany jest jedynie router z komunikacją bezprzewodową Wi-Fi. Do połączeń zdalnych wymagany jest router podłączony do sieci Internet.

Za pomocą aplikacji możliwy jest kontakt z bliskimi w domu i bezpośrednie przekazanie informacji. Oprócz rozmowy dwukierunkowej wideo domofon pozwala na otwieranie bramy wjazdowej, załączanie oświetlenia zewnętrznego, uruchamianie podlewania ogrodu i wiele więcej.

 
 
 
 
 
legrand-smart-wifi4
 

legrand-smart-wifi7


 
legrand-smart-wifi8legrand-smart-wifi9
 

Gotowy zestaw jednorodzinny

Nowością jest również gotowy zestaw 2-przewodowy dla domu 1-rodzinnego z wideodomofonem Classe 300X13E. W zestawie znajdują się panel zewnętrzny Linia 3000 z kamerą szerokokątną oraz czytnikiem breloków, zasilacz z adapterem wideo, komplet breloków i akcesoriów montażowych. Zestaw może być łatwy sposób rozbudowany do wersji 2-rodzinnej.   

 

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook