Aparatura zabezpieczająca RX³ i rozdzielnice Nedbox RX dla budownictwa mieszkaniowego

Do oferty Legrand włączyliśmy nowe produkty przygotowane dla budownictwa mieszkaniowego. W szczególności mowa tu o budownictwie deweloperskim, gdzie nie jest wymagane stosowanie zaawansowanych rozwiązań. Bowiem cała instalacja elektryczna opiera się zazwyczaj na podstawowych aparatach zamkniętych w praktycznych rozdzielnicach, które czynią ją w pełni funkcjonalną i bardzo ekonomiczną.

Jakie produkty pozwolą na stworzenie ekonomicznej instalacji elektrycznej?

Nowa seria zabezpieczeń nadprądowych i zabezpieczeń różnicowoprądowych RX3 oraz rozdzielnice natynkowe Nedbox RX.


Zabezpieczenia nadprądowe i różnicowoprądowe RX3 

Nowa oferta aparatury RX3 zapewnia wymaganą ochronę instalacji i urządzeń elektrycznych przed skutkami przeciążeń i zwarć, a także ochronę przeciwporażeniową jej użytkowników. 
  • Całość oferty RX3 to 17 numerów katalogowych - 14 wyłączników nadprądowych i 3 wyłączniki różnicowoprądowe. Wyłączniki nadprądowe dostępne są w wykonaniach 1- i 3-biegunowych, charakterystykach czasowo-prądowych B oraz C i prądach znamionowych od 10 do 25 A.
  • Zdolność zwarciowa wyłączników nadprądowych RX3 według normy „mieszkaniowej” EN 60898-1 wynosi 6 000 A.  
  • Wyłączniki różnicowoprądowe dostępne są w wykonaniach 2- i 4-biegunowych na prąd znamionowy 25 lub 40 A i prąd różnicowy 30 mA.
  • Dzięki zaciskom o dużej pojemności (do 35 mm2) oraz możliwości przyłączania za pomocą szyn grzebieniowych, instalacja aparatów RX3 jest bardzo szybka i komfortowa.
  • Dla łatwej identyfikacji w rozdzielnicy wyłączniki nadprądowe wyposażono w dźwignie załączającą w kolorze czarnym, natomiast różnicowoprądowe w kolorze szarym.
  • Wysoka trwałość łączeniowa aparatów (do 10 000 operacji) oraz szeroki zakres temperatur pracy (od -25˚ C do +70˚ C) gwarantują wysoką niezawodność instalacji elektrycznej.
Legrand-aparatura-zabezpieczajaca-RX3
 

 
Legrand-rozdzielnice-Nedbox-RX

Rozdzielnice natynkowe Nedbox RX

Oferta rozdzielnic natynkowych Nedbox RX została stworzona z myślą o instalacjach stosowanych w mieszkaniach deweloperskich, gdzie bardzo często spotykamy się z ograniczoną ilością miejsca ze względu na montaż rozdzielnic nad drzwiami.

Doskonale w tym wypadku sprawdzają się wykonania jednorzędowe o jak największej ilości modułów, tak aby można było w nich pomieścić całą, niezbędną aparaturę elektryczną.

  • W ofercie Nedbox RX znajdziemy 3 gabaryty wymiarowe: 1 x 12 modułów, 1 x 16 modułów oraz  1 x 22 moduły. Wszystkie wersje dostępne są z uchylnymi drzwiami pełnymi, w kolorze biały lub przezroczystym.
  • Dzięki funkcjom ułatwiającym montaż i oprzewodowanie aparatury elektrycznej takim jak: demontowane wsporniki listew zaciskowych, demontowane uchwyty wsporników TH 35, liczne osłabienia na tylnej ścianie, górze i spodzie obudowy, rozdzielnice Nedbox RX zapewniają bardzo szybką i ekonomiczną instalację elektryczną.
 

Poznaj pełną ofertę aparatury modułowej i pomiarowej Legrand >>

Poznaj pełną ofertę rozdzielnic, obudów i szaf Legrand >>

 

Siedziba firmy:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. (74) 816 23 00

 

Adres korespondencyjny:
Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa
tel. (22) 549 23 30

 

KRS 0000142835
Sąd Rejonowy dla
Wrocławia-Fabrycznej
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 16 412 250 zł
NIP 887-000-02-06

 

CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NASZYCH NOWOŚCIACH
I AKTUALNOŚCIACH? ZAREJESTRUJ SIĘ!

INFOLINIA

+48 801 133 084
+48 22 549 23 22

info@legrand.com.pl

Legrand - facebook